Конкурс дитячого читання
«Найкращий читач України — 2011»

 

На головну сторінку ЦБС

 

Від бібліотекарів

Читачі рекомендують
Як користуватись каталогом
Що треба прочитати в твоєму віці
 
Наш район
Дошкільні навчальні заклади
Школи-дитячі садки
Школи-інтернати
Середні загальноосвітні школи
Ліцеї
Гімназії
Гімназії-інтернати
Школи естетичного виховання
Гуртки
Благодійні та громадські організації
Вищі навчальні заклади м.Київ
 
Наші читачі - учасники конкурсів
"Київ та кияни очима дітей'08"
"Найкращий читач року"
 
Небайдужим батькам
Розкажіть дитині казку
Шість кроків назустріч книзі
Читач, що не вміє читати
Якщо дитина не любить читати
Сучасним дітям - сучасні книжки
 
Тести
Знавець сучасних книг (3-6 кл.)
Що за казковий герой? ( 3-5 кл.)
Знавець казок (2-3 кл.)
Впізнай героя (5-6 кл.)
Гумористичний тест (5-6 кл.)
Знавець казок та казкових героїв (1-3 кл.)
 
Інше
З історії книги
Ювілеї в літературі
Правила читання для школярів від Івана Огієнка
Нобелівські лауреати в галузі літератури
Етикет
Пошук на сайті
 
   

  Стати учасником конкурсу можуть діти віком 12-13 років (6-7 кл. загальноосвітніх навчальних закладів, читачі дитячих бібліотек)
  Конкурс проводиться в чотири етапи: 1-й етап (відбірковий) проводиться в дитячих і/або в сільських бібліотеках (філіях) всіх населених пунктів України; 2-й етап (міський/районний) проводиться в районних центрах, містах обласного підпорядкування, районах обласних центрів і столиці АР Крим м. Сімферополя, міст Києва, Львова та Севастополя; 3-й етап (обласний) проводиться в обласних центрах, столиці АР Крим м. Сімферополі, містах Києві, Львові та Севастополі; 4-й етап (підсумковий) проводиться у Львові під час Фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

"Найкращий читач України" минулі роки:
2008
2009
2010

3й етап

  Третій етап конкурсу (міський) відбувся 25 березня у Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей. У третьому етапі взяли участь переможці районних етапів. Оболонський район представляли Барашев Іван (6 кл. ) та Розбицький Павло (7 кл.).
  Перед початком власне конкурсу, виступили переможниці минулого року, вони поділилися з учасниками враженнями від перемоги та головного призу - поїздки до Львова.
  Визначення переможця відбувалось у формі письмової вікторини-тесту. Поки учасники відповідали на запитання тесту, журі переглядало читацькі щоденники.
  Після вікторини, всім учасникам надали можливість розказати про себе та про свої захоплення. Конкурсанти читали власні вірші, грали на музичних інструментах, співали, танцювали, розповідали про книжки, які вплинули на них та про ті, які пишуть самі. А також діти мали можливість поспілкуватися з письменницями - Зіркою Мензатюк та Лесею Вороніною.
   Всі учасники отримали подарунки від організаторів газети "Комсомольская правда в Украине" та журналу "Мішутка". А переможці поїдуть до Льова, де разом з переможцями інших міст проведуть незабутній вікенд.


Минулорічна переможниця


Конкурсанти пишуть тести

2й етап

Другий(районний) етап Конкурсу "Найкращий читач України-2011" відбувся 10 березня у Центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара. У конкурсі взяли участь 13 учасників з 7 бібліотек району.
Конкурс складався з кількох завдань. У конкурсі "Моя візитка" кожен учасник представив себе, розказавши про свої захоплення. Звичайно, головним захопленням всі визнали літературу і розказали про свої улюблені літературні жанри. Проте, не лише літературою цікавляться наші юні книгомани. Серед захоплень були названі:малювання, історія, бісер, створення ляльок, театр та багато іншого. Більшість учнів, не дивлячись на свій юний вік, самі пишуть вірші і прозу. Для всіх присутніх вони читали свої власні вірші та оповідання. Оригінально і змістовно представили себе конкурсанти з дитячого відділу ЦПРБ ім. О.Пушкіна Кузьміна Дар'я, Пельцер Олександра а також Чередніченко Яна читачка бібліотеки № 120 для дітей.
Другим завданням був письмовий ерудит-тест, а третім - літературна вікторина, на якій були і веселі ерудит-запитання, які підняли настрій учасників.
В кінці журі конкурсу, у складі : БИХОВЧЕНКО СВІТЛАНА ПЕТРІВНА - методист науково-методичного центру Оболонського р-ну управління освіти, ДЕМБРОВИЧ ВАЛЕНТИНА ДМИТРІВНА - заступник директора ЦБС Оболонського р-ну, ВОЛЬНОВА ЛІДІЯ АНАТОЛІЇВНА - заступник директора ЦБС Оболонського р-ну по роботі з дітьми, ДЕГТЯРЬОВА ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА - головний бібліотекар по роботі з дітьми ЦБС Оболонського району, підрахували кількість балів учасників та оголосили переможців, якими стали БАРАШЕВ ІВАН (6 кл., читач ЦРБ ім. Аркадія Гайдара) та РОЗБИЦЬКИЙ ПАВЛО (7 кл., читач бібліотеки ім. Саші Чекаліна), вони і представлятимуть Оболонський район у третьому (міському) етапі.

 

1й етап

18 січня у бібліотеці № 120 для дітей відбувся перший етап конкурсу "Найкращий читач України". У конкурсі брали участь учні 5-6 класів. Було вибрано переможців, які представлятимуть бібліотеку у другому етапі конкурсу.

17січня у Центральній районній бібліотеці ім. Аркадія Гайдара для дітей відбувся перший етап конкурсу "Найкращий читач України". У конкурсі взяли участь читачі, учні 6-7 класів. Конкурс пройшов у дружній атмосфері. Учасники презентували свої улюблені книжки, брали участь у вікторині. Переможці отримали почесне право представляти бібліотеку у другому, районному, етапі конкурсу.

***
Відбудеться в усіх бібліотеках району в строк з 15 до 20 лютого. Запрошуємо до участі!

У Центральній районній бібліотеці ім.Аркадія Гайдара для дітей(вул.Героїв Сталінграду 51 б) перший етап конкурсу відбудеться 17 лютого о14 годині. Запрошуємо наших читачів до участі!

У бібліотеці № 120 для дітей(вул.Попова 12) перший етап конкурсу відбудеться 18 лютого о16 годині. Запрошуємо наших читачів до участі!

дата останнього редагування - 28.03.11

 

 

 

 

   

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>