III етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач року-2009"

 

На головну сторінку ЦБС

 

Від бібліотекарів

Читачі рекомендують
Як користуватись каталогом
Що треба прочитати в твоєму віці
 
Наш район
Дошкільні навчальні заклади
Школи-дитячі садки
Школи-інтернати
Середні загальноосвітні школи
Ліцеї
Гімназії
Гімназії-інтернати
Школи естетичного виховання
Гуртки
Благодійні та громадські організації
Вищі навчальні заклади м.Київ
 
Наші читачі - учасники конкурсів
"Київ та кияни очима дітей'08"
"Найкращий читач року"
 
Небайдужим батькам
Розкажіть дитині казку
Шість кроків назустріч книзі
Читач, що не вміє читати
Якщо дитина не любить читати
Сучасним дітям - сучасні книжки
 
Тести
Знавець сучасних книг (3-6 кл.)
Що за казковий герой? ( 3-5 кл.)
Знавець казок (2-3 кл.)
Впізнай героя (5-6 кл.)
Гумористичний тест (5-6 кл.)
Знавець казок та казкових героїв (1-3 кл.)
 
Інше
З історії книги
Ювілеї в літературі
Правила читання для школярів від Івана Огієнка
Нобелівські лауреати в галузі літератури
Етикет
Пошук на сайті
 
   
  25 березня 2009 року на базі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Шевченка для дітей м. Києва було проведено III етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач року-2009". У третьому етапі взяли участь переможці районного етапу, що відбувся за два тижні до цього. Оболонський район на III - міському етапі представляли - Скорик Ганна (6 клас) і Сердюк Олександр ( 7 клас). Про те, як проходив II етап в Оболонському районі, можна прочитати тут.
  Цьогоріч конкурс святкував маленькій ювілей - п'ятиріччя свого існування.
  Організатори і журі привітали учасників з виходом у третій тур. Адже це вже перемога. У залі зібралось 20 кращих читачів міста Києва. І кожен з них є переможцем свого району, а це вже результат!
  Почався конкурс представленням журі, зокрема, судили наших юних книголюбів письменники Олесь Ільченко та Зірка Мензатюк, зав. відділом зв'язків з громадскістю газети "Комсомольская правда" Олена Мініна та інш. Олесь Ільченко у своєму вітальному слові продемонстрував присутнім свою книгу "Наші птахи"
   Далі, аби підбадьорити конкурсантів, та додати натхнення, виступила одна з минулорічних переможниць - Кулаєва Ганна, представниця Оболонського району. Варто нагадати, що минулоріч одразу дві представниці нашого району зайняли призові місця. Про це можна прочитати тут.
Ганна поділилась спогадами про головний приз - подорож до Львова і побажала всім віри у свої сили та перемоги.
  Після всіх вітань і бажань розпочався конкурс, який проходив у формі вікторини. Кожному учаснику був присвоєний номер, а після цього всі отримали анкети з питаннями. Анкети були анонімними і на них зазначався лише номер учасника. Питання були різної складності і оцінювались в різну кількість балів. Максимальна кількість балів, яку могли набрати конкурсанти, складала 68 балів. Всього письмова частина тривала близько 30 хвилин.
       
  Поки журі перевіряло анкети, перед присутніми виступили представники видавництва "ГРАНІ-Т" - Олена Мовчун та Олеся Пархоменко. Вони провели бесіду про те, з чого складається книга. Учасники продемонстрували досить непогані знання з верстки, технічного редагування і взагалі із книгознавства. Також представники "ГРАНІ-Т" розповіли про асортимент свого видавництва, про серії, які вже видані на сьогоднішній день і про ті, що лише плануються.
  В продовження свята книги, всі учасники продемонстрували свої творчі здібності у творчому конкурсі - читаючи власні вірші і оповідання, розказуючи гуморески, і демонструючи малюнки та поробки. Зокрема, журі вразили вироби з бісеру, представлені однією з конкурсанток.
  Не раз звучали слова, що всі присутні вже є переможцями. На підтримку цих слів, кожен учасник отримав грамоту за перемогу у II турі і подарунки від організаторів - книги.
  Кожен учасник отримав і книгу від газети "Комсомольска правда".
   Переможці Києва:
Краєв Олександр, 6-В клас, Скандинавська гімназія, Дарницький район;
Ждан-Пушкіна Олександра, 7-Б клас, ліцей №142, Солом’янський район.

Вони отримали право представляти Київ на IV етапі, що відбудеться у Львові

  І хоч представники Оболонського району цьогоріч і не отримали головний приз, проте продемонстрували грунтовні знання, ерудицію і любов до читання.
  Бажаючи переможцям і подальших успіхів, хочеться побажати представникам нашого району перемог в інших конкурсах, віри у свої сили та гарних книжок.

Дегтярьова Вікторія Сергіївна -
головний спеціаліст по роботі з дітьми
ЦБС Оболонського району
(фото автора)

 

 

 

 

   

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>