ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 13 квітня 1906 року у Полтаві народилася Оксана Іваненко – авторка багатьох казок, оповідань і повістей, біографічних романів про життя і творчість класиків української літератури.

 Цей день пов’язано з першим польотом людини у космос, який 12 квітня 1961 року здійснив Юрій Гагарін. Тож цього року першому польоту людини в космос виповнюється 60 років. Гагарін стартував на кораблі «Восток» і здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши епоху космічних польотів.

 Оксана Іваненко була неповторною казкаркою. Вона написала десятки творів для дітей та дорослих, серед яких казки, вірші, оповідання, повісті, літературно – критичні статті. Письменниця здійснила також чимало перекладів.

 2 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. Дитяча книга – перша сходинка до пізнання дивовижного світу – життя.

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги, яка відіграє важливу роль у формуванні духовного і інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Література, яку ми підібрали для підлітків, допоможе їм зорієнтуватися в різноманітному книжковому світі.