ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 22 січня – День Соборності України, державне свято з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Соборність України – це єдність всіх українців заради нашого майбутнього. Це неподільність наших земель : від Києва до Севастополя, від Донецька до Львова.

 Раді поділитися творчим доробком нашої читачки, Анни Майор, яка, не дивлячись на свій юний вік, вже має власну книгу. Та ще й яку! Справді круте видання і за формою, і за змістом. До речі, книгу Анна проілюструвала сама, бо і до малювання має неабиякий хист.

 Наші неймовірні баночки вже готові наповнюватися особливим змістом) 😊Наприклад, наші майстренята вже мають свою унікальну баночку для освяченої до Водохреща води. У ній можна зберігати і інші особливі речі, навіть секретики та спогади. З завданням, як бачите, справилися чудово)

 Автору всесвітньовідомої історії про Вінні-Пуха сьогодні минає 140 років від дня народження. Алан Александр Мілн народився 18 січня 1882 року в Лондоні, де і провів своє дитинство. Він навчався в невеликій приватній школі, власником якої був його батько.