ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Виставкові зони бібліотеки прикрасили кілька книжкових виставок, розрахованих для читачів підліткового віку або тих, хто полюбляє фантастичні чи чуттєві історії. Зокрема, книжкова виставка «Чуттєва осінь з книгою» познайомить наших читачів з сучасними виданнями українських та зарубіжних авторів, які торкаються проблем людських стосунків та складних життєвих ситуацій.

 Перший крок в книжковий світ зробили сьогодні учні 2 класу 298 школи. Діти вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишила жодну дитину байдужою. Вони отримали багато цікавої інформації, поповнили запас нових знань та незабутніх вражень від яскравих книжок та журналів.

Кожен з нас має домашню бібліотеку, але в ній немає стільки книжок, як в публічній бібліотеці, де можна знайти книжки на любий смак. А затишна атмосфера самої бібліотеки, розташовує до читання, до подорожив, по безкрайньому морю книжкових пригод.

 21 вересня 1866 року, 155 років тому, у передмісті Лондона Бромлі, в сім’ї садівника і професійного гравця в крикет народився Герберт Джордж Веллс.

А чи знаєте ви, що…

 Осінь – щедра пора: на врожай, на дощі та на яскраві фарби природи. Тож вона надихнула наших юних майстринь та митців на створення маленьких «осінніх шедеврів».

 Зустрічали наших завзятих та небайдужих читачів – учнів 3-б класу школи №14. Приємно чути і бачити їхні щирі реакції на невимушене, але таке важливе спілкування. Говорили про екологію, про те, як змінити звички та допомогти природі залишитися такою ж чарівною і надалі, про правила поводження з побутовими відходами, про те як сміття може стати не проблемою, а корисною справою.

 У теплий сонячний день, 16 вересня до нашої бібліотеки завітали учні 3-Акласу ЗОШ №285 на пізнавально – оглядову екскурсію «Я з дитинства з книгою дружу». Ця подорож в оселю книги не залишила жодну дитину байдужою. Бібліотекарі познайомили дітей з правилами користування бібліотекою та поводження з книгою, провели бесіду про книгу – як основного засобу навчання, розвитку та душевної насолоди, ознайомили з тематчними полицями та виставками дитячого фонду.