Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

Продовжуємо заняття з живопису та арттерапії у бібліотеці та ділимося світлинами нових робіт юних художників. На них – політ фантазії, нестримна енергія та яскравий світ, бо усе це робить можливим живопис) 

А якщо ми докладемо трохи своїх зусиль та фантазію, може весна завітає до нас ще раніше? А ще краще, коли з любов’ю створити щось для своїх мам та бабусь. Завдяки пані Людмилі творити виходить набагато цікавіше.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято має сприяти захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.
До дня рідної мови ми провели з читачами літературну вікторину «Її величність – мова».

Нещодавно в місті Києві було створено @Дитячу Шашкову Лігу. В рамках її проєкту протягом року в Києві відбудеться 5 турнірів: 4 відбіркових етапи і фінал серії. Змагання відбудуться під патронатом @kievpalace Київського Палацу Дітей та Юнацтва.

Дуже доречно було сьогодні, в Міжнародний день рідної мови, позмагатися в мовознавчому батлі «Мовні барви» учням 3- 4 класів 268 школи, які завітали до бібліотеки. Діти познайомилися з історією цього свята, а потім взяли участь у різноманітних конкурсах: «Редактор», «Мовні загадки», «Перекладач», «Казкові перегони», «Скажи без затримки»…

Учора у нас був «квасольковий» день!)  Разом з маленькими розумничками Ярославою, Катрусею та Амелією традиційно досліджували, пізнавали і відкривали світ, а допомогла у цьому саме квасоля. Тож ми квасолею «малювали», «нагодували» колобка, розвивали сенсорне та тактильне сприйняття і навіть до наукових експериментів вдалися)