Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

Щорічно 23 вересня у світі проводять День шашок. В ряду інтелектуальних ігор шашки займають друге місце після шахів. Ця захоплююча гра служить не тільки для розваги, а й для розвитку логічного мислення, кмітливості, виховує посидючість, просторову уяву і пам"ять.

ож, сьогодні усе було про мир – розмови, читанка, майстерка і навіть подарунки – чудові малюнки, які ми отримали від наших гостей – маленьких читайликів, учнів 1-б класу Спеціалізована школа14 ім СФ Грушевського. Вони ще раз підтверджують те, що діти України хочуть миру!

Сьогодні знову до нашої бібліотеки на гостину завітали гості, учні п’ятого класу НВК «Потенціал». Майже всі діти були в бібліотеці вперше, тому всім було дуже цікаво ознайомитися з військовими експонатами Світлиці Української Гідності, картинами української художниці Марії Петрик.

Ми завжди раді зустрітись з нашими друзями з Ліцей Ольгинський . Цього разу ми прийшли до них не самі, а з цікавою гостею – письменницею Олею Вовк!
Для учнів молодших класів пані Оля представила свої книжечки: «Літанка», «Котячий записник» і «Маленька мрія». А ще провела з дітлахами цікаві захоплюючі ігри та веселі руханки.

Зустріч в рамках проєкту «SMUHA - Емоційна компетентність підлітків в умовах війни» цього разу зібрала гомінку підліткову компанію, яка вчилася розуміти та управляти своїми емоціями.

А у нас – цікава гостя прямісінько зі Львову!
До бібліотеки завітала львівська письменниця, поетеса, казкарка, волонтерка Оля Вовк.