ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Підготовка до свят у наших майстрів триває і стає дедалі натхненнішою. Цього разу працювали над особливою листівкою, яка прикрасить свята чи стане подарунком для найдорожчих. Застосували чимало технік та підходів: розробили дизайн, намалювали, задекорували і тепер тішимося результатом і вже очікуємо наступних творчих зустрічей.

 Отримали неймовірний подарунок до 65-річчя бібліотеки – картину, авторства Ірини Сайбель. У ній усе – і мудрість книг, і зв’язок поколінь, і світло, що випромінює свічка, і навіть натяк на ювілей, адже книжечка розкрита на сторінці під номером 65) 😊

 3 грудня Україна і світ відзначає 300-ліття Григорія Сковороди - філософа, поета, музиканта, педагога-новатора. Григорій Савич Сковорода - одним з таких геніїв є філософ, що на багато років випередив свій час.

 В останні дні осені народилися два всесвітньо відомих автори, яких цьогоріч ми згадуємо як ювілярів року. 29 листопада виповнилося 220 років від дня народження чудового німецького казкаря Вільгельма Гауфа, а 30 листопада – 355 від народження знаменитого англо-ірландського письменника Джонатана Свіфта. Їхні твори, залишені нам у спадок до цього часу отримують нашу читацьку любов і приносять насолоду.

 Не втомлюємося надихатися і створювати неповторні витвори мистецтва. Подивіться, яку красу намалювали дві Катрусі під час останнього заняття з живопису у бібліотеці) Чарівні перевтілення природи та очікування зимового дива ожили від вправних розмахів пензля наших талановитих читачок.