ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Цієї суботи до нашої бібліотеки знову завітали представники волонтерської благодійної організації Multihuman, з якою ми співпрацюємо вже більше, ніж півроку. А нам, дякуючи нашим читачам та колегам, було що передати для чергової підтримки бійцям ЗСУ! І теплі слова подяки та побажань, і теплі шкарпетки, і солодке печиво.

 Триває серія майстер-класів з підготовки до улюблених новорічно-різдвяних свят. Під час чергового творчого зібрання створювали милих скандинавських гномиків-ельфів. Як бачите, нам все вдалося! Хіба що якість фото не дуже, але настрій та результат – відмінний)

 Щороку, в останню суботу листопада, ми вшановуємо пам’ять мільйонів закатованих і замордованих українців, жертв трьох Голодоморів 1921-1923, 1946-1947 і самого страшнішого 1932-1933 років.

 Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. І у ті часи, і тепер проти українців росіяни застосовують геноцидні практики, адже Кремль у цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю.

Творчі зустрічі у бібліотеці тривають, щоразу стаючи затишнішими та натхненнішими. Чергове заняття з живопису та арттерапіїї зібрало не лише юних талантів, а поціновувачів пензля та фарби старших за віком) Оскільки за вікном вже чарує чарівниця-зима, то і ми чаруємо над своїми неповторними зимовими пейзажами.

 На вулиці холодно, а вдома... Теж холодно і немає світла? Психологиня Світлана Ройз стверджує, що навіть за таких обставин ми можемо підтримати і обігріти дітей.

 Зимовий день, сніжить, а у нас тепло завдяки дитячим посмішкам та фарбам. На папері оживають котики та сови, вони всі чарівні і яскраві. Всі задоволені, а це найважливіше у творчому процесі.