ukenfrdeitptru

Бібліотеки для дітей

Colors: Blue Color

 

 Дитинство —найважливіший період у житті людини, в цей час дитина формується фізично, психологічно, здобуває необхідні знання, уміння і навички. Для дитини важливо зростати в атмосфері миру, взаємоповаги, свободи та рівності.

 В Україні відзначають державне свято - День Конституції. Сьогодні виповнюється 26 років з дня ухвалення основного закону країни, який українці зустрічають в умовах воєнного стану, але з незмінною гордістю за свою державу та вірою в Перемогу.

 А подивіться, якої краси ми наробили на нашому п’ятничному творчому зібранні у бібліотеці) Розмальовували шопери і тепер маємо свій неповторний атрибут літа, який неодмінно додасть йому ще більше яскравих фарб. Окрім того, це справді екологічна і потрібна річ.

Назбирали яскравих моментів звичайного дня звичайної бібліотеки)😊 Тішимося нашим зустрічам з читачами, можливості ділитися враженнями, втілювати задуми і, звичайно ж, досхочу читати улюблені книги. Як бачите, у бібліотеці можливо все!)

 Арт-майстерня «Літо 2022» продовжує свою роботу… На майстер-класах маленькі майстрині створюють яскраві сонячні прикраси, патріотичні сувеніри, що не тільки дарують гарний настрій, а й вселяють оптимізм.