Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
 

На головну бібліотек для дітей

   
 

На головну ЦБС

  Бібліотека відкрилася на Вітряних горах у 1957 році. Фонд тоді складав 8 тисяч примірників, один працівник обслуговував близько тисячі читачів. Сучасна назва - з 1967 року. У 1970 році бібліотека переїхала в нове приміщення на Мінському масиві, а у 1972 - на вулицю Вишгородська. Книжковий фонд - близько 32 тисяч примірників, за рік обслуговує близько 3 тисяч користувачів. Є каталоги, систематична картотека статей, інформаційна зона матеріалів з історії Пріорки.

Cайт бібліотеки ім. Саші Чекаліна буде корисним, насамперед, для читачів нашої бібліотеки. Якщо ви хочете дізнатися про культурні заходи, які проводяться на базі бібліотеки ім. С.Чекаліна, ви маєте змогу в режимі on-line подивитись наш план роботи на рік.

Якщо ви ще не стали читачами нашої бібліотеки, радимо подивитись наступні розділи: наші координати, як записатись, правила користування бібліотекою. Вам також може бути цікаво подивитись підбірку фотографій нашої бібліотеки.
На нашому сайті Ви також можете знайти малюнки та поробки наших читачів та підбірку посилання на інформацію в Інтернеті про Сашу Чекаліна, на честь якого названа наша бібліотека.

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ