Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Заочна подорож до В.Чапліної
"Все життя я дуже любила тварин"
(до 100 р. від дня народження)

  У заході взяли участь учні 4-Б класу 16 школи - 24 користувача.
Твори В.Чапліної прочитав весь клас, хто одне оповідання, хто величезну збірку. Відгуки школярів на її твори пропонуємо вашій увазі.

  Віра Чапліна дуже гарна письменниця. Я прочитала оповідання "В нашем лесу" . Цей твір мені дуже сподобався. В ньому розповідається про білку, куницю, зайця білого, козулю, їжачка, крота, лисичку. Найбільше мені сподобався опис білочки та лисички. Я дізналась багато нового. Наприклад : що косулю можна зустріти і у наших лісах. Я бажаю, щоб ви прочитали це гарне, чудове оповідання.

                                                      Репік Юля

  Мені дуже сподобалась книжка В.Чапліної "Крилатий будильник", особливо сподобалось оповідання "Подарунок". Там розповідається про хлопчика Віталіка, який любить тварин. І от на день народження тато йому подарував курчат. Усією сім"єю : тато, мама і сам Віталік зробили будинок для курчат. Вони зробили так, щоб курчатам було тепло - змайстрували ящик. Завжди хлопчик турбувався про них. Курчата нічого не боялися. У сім"ї хлопчика була дача. Віталік завжди з мамою ходили на город до капусти і випускали курчат, щоб вони викльовували черв"яків та оздоровлювали капусту. Але Віталік змушений був віддати їх до сусіднього колгоспу. Він засумував, але мама пообіцяла купити йому ще курчат. Мені дуже сподобалось це оповідання.

                                                                                                                                  Господаренко Л.

  Я з великим задоволенням прочитала оповідання Віри Чаліної "Крилатий будильник".
Твір дуже цікавий та повчальний! Мнеі сподобалась ідея батька Сергійка. Дуже здорово зробити годіницю підгодовувати птахів. Це хороше, добре діло. Наші пернаті друзі потребують нашої уваги і допомоги. Прекрасно, що серед нас є такі люди, як Сергійко та його батьки. Було дуже цікаво дізнатися, які розумні і вдячні патшки. Особливо синичка. Автор цікаво описала поведінку птахів.
  Письменниця своїм оповіданням закликає любити,берегти, охороняти птахів. Вона хоче, щоб ми росли добрими і чуйними.

                                                                                                                                    Горова Марина

  Мені дуже сподобалась казка "Малюк". Сім"я дуже чуйно поставилась до біди лосенятка. Забрали його додому, виростили його, викормили. Малюк став ніби членом сім"ї. Всі його любили, а найбільше - Сашенька. Якби така пригода сталась зі мною, я також би взяла звірятко на виховання. Я раджу прочитати цей твір усім.

  "Покинько" Віра Чапліна написала такий чудовий момент зі свого життя. Коли вона процювала в Зоопарку, то одна львиця народила дитя, але потім вона його покинула. Так щоб воно не вмерло,Віра взяла його до себе. Родичі спочатку скзаали, що виселять, але потім погодились, що це маленьке створіння може жити в квартиті. Далі розповідається неймовірна історія про те, як Покинько- лев, якого покинули підростав, знайшов собі подругу, а також як він її загубив, точніше вона вмерла, але потім було ще цікавіше. Він познайомився з Віриним братом. А брат оселився в Покинькіній кімнаті. Покинько був обурений. Він щодня щось капостив цьому брату - то скине радіо, яке брат щойно налагодив, або порве подушку, яку він привіз з собою. Але брат не ображався. Згодом Покинько звик до брата і навіть давав себе лащити, ще багато чого було. Навіть те, що про Покинька в газеті друкували. Взагалі-то ця історія одна з найкращих історій, яку я читала, тож і раджу вам прочитати цілу книжку пригод не лише Покинька, а й інших звірів. Також нагадую : ця книжка називається "Вони жили в Зоопарку", автор - Віра Чапліна.

     Проценко Єлизавета

  "Варєжка". Це оповідання мені дуже сподобалось тим, що воно було дуже цікаве, веселе і також повчальне. Найбільше мені сподобались Лєна та Варєжка. Я із задоволенням читала цю книжку. А найцікавіший уривок - коли ведмежа гралося зі звірятами. Раджу вам прочитати цю книжку. Думаю, вам сподобається. Ознайомтесь не тілки з Варєжкою, а й з іншими оповіданнями відважної письменниці Віри Чапліної. Читайте з задоволенням. Не пропустіть жодної книжки.

  Мені сподобалось читати книжки Віри Чапліної. Ці книги написні з любов"ю до тварин, про тваринне життя. Мені дуже сподобались книжки, які я прочитав. А найбільше книжка "Варежка". Раджу всім прочитати". Читайте книги!

                                                                                                                                      Бланк Максим

  "Варежка". В цьому творі розповідається про маленького вдмежатка, якого народила ведмедиця Звьоздочка у Зоопарку зимою. Вона оберегала свого ведмежатка і не відпусклала його від себе. Коли ведмежатку виповнилося 4 місяці, клітка стала тісна і ведмежатко перевели до майднчика молодняка. Там йому дали прізвисько Варежка. Ведмежатко швидко звикло до звірів і людей. Потім звірів стали забирати у інші Зоопарки. Так і Вірежку забрали, щоб у інших Зоопарках були білі ведмеді. Прочитавши цю розопвіь, мені стало шкода ведмежатко, тому що його розлучили з мамою.                                                                                                                             

 Хавронюк Ярослав

  "Фомка" Твори Віри Чапліної мені дуже сподобалися. Але, як я вважаю, найцікавіше оповіданя - про Фомку білого ведмежатка. Я найдужче сміявся, коли ведмежатко хотіло влізти у машину. Коли Фомка їхав до Зоопарку (у тому ж автомобілі, у який він хотів влізти, до речі він вліз) і так спокійнесенько роздивлявся усе, що можна було тільки дивуватися. Ех, а як же він із Сироткою бився! Та хитра, той сильніший. Раджу вам прочитати хоч книжку творів Віри Чапліної.

 Мені дуже сподобалось оповідання "Мушка". Тому що це оповідання про героїчний подвиг маленької собачки. Вона врятувала життя своїй хазяйці. Я раджу прочитати його і вам.

                                                                                                                               Шадронов Максим

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>