ЦРБ ім. Аркадія Гайдара Бібліотека ім. Олени Пчілки Бібліотека № 102 Бібліотека № 120 Бібліотека № 129
 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

«Пригоди Шкарпетика»: зустріч з авторами книжкової серії Іреною та Сергієм Чемеркіними

Про вітчизняний вімельбух «Пригоди Шкарпетика» говорили у Міжнародний день дитячої книги. На зустріч з нашими читачами завітали автори книжкової серії Ірена та Сергій Чемеркіни. Цього дня у нас був «аншлаг», усі стільці, які маємо в наявності були зайняті! І це добре, адже саме таким і має бути день дитячої книги.

Вімельбухи виникли в Німеччині та протягом останнього часу з успіхом завойовують книжковий ринок. Це розвивальні книжки-картинки з мінімумом тексту та яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. Дієслово «wimmeln» у перекладі з німецької означає «роїтися, копошитися, товпитися». Такі книжки, окрім того, що вони чи не найкраще підходять для родинного читання, надзвичайно корисні в роботі психологів та логопедів. Вімельбухи добре тренують пам’ять та стимулюють уяву, розвивають здатність до концентрації уваги.

Наші читачі з неабияким інтересом познайомилися з історією чудової та яскравої серії про пригоди маленького кумедного чоловічка Шкарпетика і його подруги Грасі і навіть пройшли «тренінг» з приводу того, як створити власний вімельбух. Спілкувалися, цікавилися, жартували і дійшли висновку, що цікава дитяча книга, така як «Пригоди Шкарпетка» здатна не лише відтягнути від гаджетів, а й розвинути фантазію, мислення, творчий потенціал. Багато хто виявив бажання взятися за створення власного вімельбуху. Тож, бажаємо успіху у цій нелегкій, але цікавій справі!

Нашим гостям дякуємо за чудову і змістовну зустріч, а Шкарпетку бажаємо нових пригод!

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>