ЦРБ ім. Аркадія Гайдара Бібліотека ім. Олени Пчілки Бібліотека № 102 Бібліотека № 120 Бібліотека № 129
 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

День нової книги

Дегустація книжкових новинок – чи не найбільше свято для кожної бібліотеки. Влаштували таке свято і ми, ознайомивши наших читачів з новими книжковими надходженнями для усіх вікових категорій. Так, учні 3-а класу школи №16 стали учасниками коментованої презентації бібліотечних новинок «Назустріч пригодам». Вони дізналися про особливості новеньких видань, серед яких були як новинки книжкового ринку, так і його визнанні лідери, видання-бестселери. Експрес-інформація стосувалася не лише твору, а й його автора. Це набуло особливої актуальності, оскільки наша зустріч відбувалася напередодні Міжнародного дня письменниками. Серед письменницьких персон, про яких ми згадали цього дня були українці Всеволод Нестайко, Олександр Дерманський, Марія Морозенко, Зірка Мензатюк, Леся Вороніна, Олександр Гаврош, іноземні автори Пауль Маар, Туве Янссон, Ульф Старк та інші.

Згадали ми і книжку-переможницю книжкової премії телеканалу Еспресо «Вибір читача», серед учасників якої була і наша бібліотека. Перемогу здобула книга Тані Стус «Де Ойра?», дитяча книжечка з філософським наповненням про те, що кожен має плекати свій «внутрішній садочок» і самонаповнюватися. Ми намагалися не лише донести інформацію до юних читачів, а заохочували до обговорення, невимушеного спілкування та розповідей про літературні уподобання кожного.

В рамках Дня нової книги  відбувся огляд та викладка літератури і для старшої вікової категорії. Тож кожен мав нагоду дізнатися про наші літературні надходження, познайомитися з новими авторами, по-справжньому насолодитися спілкуванням та підібрати для себе найцікавіші новинки.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>