ЦРБ ім. Аркадія Гайдара Бібліотека ім. Олени Пчілки Бібліотека № 102 Бібліотека № 120 Бібліотека № 129
 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

«Словом по війні»:
презентація збірки поетеси Злати-Зоряни Паламарчук

Словом по війні продовжує вдаряти Злата-Зоряна Паламарчук – українська поетеса, радіоведуча, громадський діяч. Злата учасник всеукраїнських фестивалів «Холодний Яр», «Голосіївська Криївка», Фестиваль Тараса Шевченка – «Ше.Fest», лауреат в номінації Натхнення Майдану фестивалю «Воля громади». Червона доріжка Гідності. Вірші Злати вже покладені на музику – вона є автором слів до пісень «Небесна Сотня» (гурт «ТаРута»), «На відблисках мого меча» (гурт «Тінь Сонця»,) «Час ітиме як йшов» (гурт «Тобі Здалося»), «Дай мені так» (гурт «Колір Ночі»).

Наш гість презентувала свою збірку патріотичної поезії «Словом по війні», що не так давно побачила світ, ділилася спогадами та думками з приводу революційних подій чотирирічної давнини, що вже стала історією та подій, що зараз тривають на Сході країни і, звичайно ж, читала власні вірші. А аплодисменти, що лунали після кожного твору свідчать про те, що, мабуть, їй вдалося достукатися до сердець наших гостей – учнів десятих класів школи №16.

Наші читачі відчули, яким об'ємним та вагомим може бути слово! Мабуть, символічним є те, що це сталося саме в Міжнародний день рідної мови. Тому і поезія про Революцію Гідності та Небесну Сотню, що звучала цього дня в стінах нашої бібліотека з уст її автора набула ще більшої актуальності.

Дякуємо нашій гості за такі щирі та особливі відчуття, що виникають після її слів! Сподіваємося, що ця зустріч не остання!

А наостанок: кілька поетичних рядків Злати-Зоряни Паламарчук до теми:

Ще б'ється серце у воєнній зморі! 
Ще підіймає стомлена рука 
і жовто-синій, і червоно-чорний, 
і кличе перемога, хоч й гірка. 
Славетний мій і праведний народе! 
Тримай під серцем гострого меча! 
Над нами зійде сонце перемоги! 
Вже променем торкається плеча!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>