ЦРБ ім. Аркадія Гайдара Бібліотека ім. Олени Пчілки Бібліотека № 102 Бібліотека № 120 Бібліотека № 129
 
Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Теплі зимові читання

Узимку хочеться чогось дуже затишного, життєствердного, святочно-радісного й водночас глибокого.  Для тих, хто любить читати, книжка стане найкращим другом цієї холодної пори. Адже що може бути кращим за цікаву історію, теплий плед, гарячу чашку запашного чаю з улюбленим смаколиком та бурхливу уяву, яка здатна перенести тебе у дивовижний світ літературних пригод.

І тоді ніякі морози не страшні, а довгі зимові вечори перетворюються на такі бажанні теплі читання!

Куди ж варто відправитися за теплими історіями? Безумовно, до нас, у бібліотеку, тим паче ми вже заздалегідь підготувалися. Зокрема, наші читачі не залишили поза увагою виставку-інсталяцію «Теплі зимові читання». Оригінально оформлена виставкова зона та відібрані найкращі видання для дітей, і новинки, і всім відомі твори, безумовно налаштовують на святковий лад. І відразу хочеться не лише погортати, а й поч итати разом з дітками книжки, які проникли атмосферою добра та справжнього щастя, відкривають найдорожчі та водночас найпростіші істини.

Саме такі світлі та життєствердні твори стали головними героями літературної мозаїки «Зимові історії», що відбулася для учнів 2-в класу школи №14.

Приємно бачити усміхнені дитячі обличчя і відчувати, що таку радість здатна принести книга!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>