Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

«Ми – різні, але ми – рівні»:
заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається щорічно 3 грудня. Безумовно, цей день не є святом, він лише покликаний привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. За оцінками Організації Об’єднаних Націй, 15 відсотків населення Землі є інвалідами. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Година толерантності «Ми – різні, але ми – рівні» відбулася у нашій бібліотеці для учнів 2-в класу школи №14. Разом з дітками ми обговорили цю непросту для сприйняття тему і були приємно враженні їхньою здатністю співпереживати та розуміти таких людей. Дітки дізналися про історії перемог з життя великих людей з обмеженими можливостями, серед яких, наприклад, німецький композитор Людвіг ван Бетховен,   президент США Франклін Рузвельт, іспанський письменник Мігель Сервантес, французький педагог Луї Брайль, автор рельєфно крапкового шрифту для сліпих та багатьох інших наших сучасників і попередників, які досягли успіху всупереч тому, що повинно було їх зупинити. Прочитали та обговорили ми і книгу О.Осмоловської «Сонце в твоєму озері», що торкається теми життя особливих дітей.

З особливим інтересом наші читачі переглянули виставку робіт учнів школи-інтернату №5 для дітей з вадами зору «На хвилі фантазії», з якими ми давно та плідно співпрацюємо. Їхні роботи в черговий раз доводять, що н авіть фізичні вади не можуть перешкодити людині жити активним, повноцінним життям, домагатися поставлених цілей, творити та бути успішним.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>