Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Нас чекають у Щасливому»:
зустріч з письменницею Наталією Осипчук

«Нас чекають у Щасливому» – саме так називається пригодницька повість Н.Осипчук, що побачила світ цього року. Наталія Осипчук – українська письменниця та публіцист, член Національної спілки письменників, Національної спілки журналістів України, лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» та Міжнародної літературної премії імені Богдана Нестора Лепкого. Зустріч з письменницею та презентація книги відбулася в нашій бібліотеці для учнів 5-б класу школи №16.

Головні герої повісті – школярі Дана і Данко, які поринають у вир пригод та долають безліч перешкод, щоб знайти свого друга. Та чи можна почуватися щасливим, якщо поруч з тобою комусь зле? На це питання шукали відповіді і герої історії, і наші юні читачі. Усі разом прийшли до висновку, що лише справжня дружба здатна творити дива та робити людину по-справжньому щасливою.

Пані Наталія зуміла зацікавити дітей своїм новим твором, а колективне прочитання та обговорення цьому неабияк посприяло. Окрім того, п’ятикласники ще й у літературні ігри погралися та пообіцяли повернутися до нашої бібліотека зі своїми відгуками про книгу. Будемо чекати!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>