Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

«Як козаки читання додавали»: театральні експерименти

Суботнім осіннім днем наша бібліотека перетворилася на місце театральних експериментів, та це й не дивно, адже зустрілися справжні «бойові» козаки і не менш «бойова» письменниця-експериментаторка Євгенія П і рог, відома також як Казкарка Джинні.

На гостини до бібліотеки завітали вихованці школи бойового гопака «Шаблезуб». Виявляється, що справжні козаки можуть не лише бойову майстерність продемонструвати, а й до творчості та фантазії здатні! Усе це ми побачили під час зустрічі з пані Євгенією, яка також є кураторкою проекту «Додай читання!», спрямованого на популяризацію книги та читання.  

Козачата порадували усіх своїми знаннями, зокрема з рідної мови, настроєм та неабиякими творчими здібностями. Театральні експерименти продовжилися новим прочитанням усім знайомої «Ріпки» в обробці Є. Пірог. Стара казка зазвучала на новий лад!
А як подарунок на добру згадку і письменниці, і бібліотеці вихованці «Шаблезуба» продемонстрували усю свою майстерність та козацьку виправку під час імпровізованого показового виступу. Тож усі додали не лише читання, а й доброго настрою!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>