Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

«Банзай! або Країна, де сходить сонце» : бібліотрансформер

Як відомо, 2017 рік оголошений роком Японії в Україні, країни надзвичайної, загадкової та самобутньої.

Маленька країна, що розташувалася на гористих островах справді першою зустрічає схід сонця, бо є найсхіднішою країною світу. Офіційно Японія досі є єдиною імперією, що збереглася до наших днів. Водночас вона є однією з найбільш розвинених і високотехнологічних держав. Тож японцям вдалося зберегти свою самобутність і посісти провідне місце у світовій економіці, а їхня культура стала надзвичайно популярною і цікавою для усього світу.

Бібліотрансформер «Банзай! або Країна, де сходить сонце», який відбувся у бібліотеці був надзвичайно насиченим, спрямованим на популяризацію знань про цю дивовижну країну та викликав справжнє захоплення наших читачів.

Кімоно, ікебана, суші, сумо та інші єдиноборства, оригамі, цвітіння сакури, японська ввічливість та пунктуальність – усе це та багато інших цікавих фактів про Японію дізналися усі, хто відвідав у ці дні нашу бібліотеку. Зокрема, до програми заходів увійшла презентація «Японія: традиції та культура», літературна мозаїка «Про що говорить східна мудрість» , що познайомив дітей з японськими приказками, казками та незвичними для нас віршованими творами.

З особливим інтересом наші читачі освоювали та втілювали на практиці принципи японського аранжування квітів. Майстер-клас з ікебани «Мелодія осені» для учнів 3-б класу школи №14 пройшов надзвичайно активно та, сподіваємося, продуктивно. Ми спробували поєднати традиційний японський підхід формування букетів, додавши трішки краси нашої осені. Кожну композицію, наприклад, прикрасили жовті хризантеми, що є своєрідним гербом Японії та символічні парасольки.

Ще одним веселим компонентом нашого трансформеру став калейдоскоп японських ігор «По дорозі до Фудзіями», проведений для учнів 2-б класу школи №16. Японські піжмурки, правила яких відрізняються від наших, рухливі ігри та такі, що розвивають уважність – усі вони прийшлися до смаку нашим читачам.

Тож нехай і надалі загадкова і дивовижна країна Японія продовжує дивувати своїм колоритом та розкривати для усіх охочих свої таємниці!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>