Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Книжкова премія телеканалу «Еспресо»
«Вибір читачів»

Український інформаційний канал і сайт «Еспресо» заснував незвичайну книжкову премію, головною ідеєю якої є можливість визначати найкращі книжки саме читачами, а не лише членами журі.

Головна мета книжкової премії «Еспресо. Вибір читача»  – популяризація сучасної  української літератури. Тож вимоги до учасників відповідні: український автор, розповсюдження на території України, тираж більше тисячі екземплярів, українська мова написання. Впродовж червня за пропозиціями видавництв був сформований список з понад ста книг. Далі над виданнями працювали дві групи експертів – окремо в номінаціях доросла та дитяча література.

Зрештою до фіналу дійшли сім видань. Книжки для дітей: “Де Ойра?”, Таня Стус (Вид-во "Vivat"), “Місто Тіней”, Мія Марченко (Вид-во "Фонтан Казок"), “Голосно, тихо, пошепки”, Творча майстерня «Аґрафка», Романа Романишин, Андрій Лесів ("Видавництво Старого Лева").  Книжки для дорослих: “Баборня”, Лаюк Мирослав ("Видавництво Старого Лева"), “Земля загублених, або маленькі страшні казки”, Катерина Калитко ("Видавництво Старого Лева"), “ДНК”, С. Жадан, М. Кідрук, Фоззі, І. Карпа, Ю. Винничук, А. Кокотюха, В. Рафєєнко (Вид-во "Клуб Сімейного Дозвілля"), “Точка нуль”, Артем Чех (Вид-во "Vivat").

Наразі голосування за кращі книжки триває в бібліотеках по всій країні. Наша бібліотека також потрапила до складу бібліотек-учасників премії, як місце визначення кращої книги в номінації «Дитяча література». Усі номінанти особливі та надзвичайно цікаві. Зокрема, « Де Ойра?” Тані Стус розкриває кілька важливих сторін людських стосунків – повага до простору та потреб інших, уміння ділитися, важливість «плекання внутрішнього садочка». « Місто Тіней» Мії Марченко – повість-казка про те, чи зможе зневірена дівчинка віднайти в душі ту силу, яка перетворить скуте кригою Місто Тіней на Королівство Золотих Веж? « Голосно, тихо, пошепки» Романи Романишин та Андрія Лесіва – незвичайна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про те, як важливо слухати і чути один одного.

За умовами конкурсу, проголосувати за ці книжки може кожен, хто їх прочитає та заповнить анкету саме у бібліотеці . 

Переможців організатори оголосять у прямому ефірі «Еспресо» у день народження каналу – 24 листопада.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>