Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Літературно-мистецька панорама
«Тут живе диво»

Літературно-мистецька панорама «Тут живе диво» відбулася в рамках проекту «Створимо націю читачів», що успішно діє впродовж цього року у нашій бібліотеці. Усі заходи проекту присвячені популяризації читання, знань про бібліотеку та книгу. Цього разу нашими гостями стали учні 5-7 класів школи-інтернату №5 для дітей з вадами зору, яким ми запропонували справді панорамний погляд на можливості сучасної бібліотеки.

Наші особливі читачі, з якими ми довго та плідно співпрацюємо, мали можливість дізнатися багато цікавого та , сподіваємося, з користю провести свій час, адже наше спілкування мало кілька спрямувань. Зокрема, для дітей було проведено історичний екскурс «Перша бібліотека Київської Русі». І це не випадково, бо, як відомо, п ершу відому на Русі бібліотеку заснував київський князь Ярослав Мудрий у 1037 році при Софійському соборі. Отже, цього року ми можемо говорити про 980-річчя з моменту створення цієї бібліотеки. Саме Софійський собор став релігійним та ідеологічним центром усієї держави. А Ярослав і його сподвижники добре розуміли значення книги, зосереджуючи тут як церковні твори, так і літературу з питань світової історії, географії, астрономії, філософії. Та чи не найбільша заслуга Ярославової бібліотеки в тому, що книги, які вийшли звідти стали основою для інших бібліотек, послужили справі поширення писемності на Русі.

Діти з інтересом слухали розповідь про бібліотеку Ярослава Мудрого і про нього самого, недарма ж він вважається однією з найвеличніших особистостей світової історії.

Окрім того, наші читачі переглянули презентацію «Як книга стала книгою» та здійснили екскурсію оновленою бібліотекою , познайомилися з її можливостями. Зокрема, надзвичайне захоплення викликала виставка мозаїчних панно Д.Никифорука, що триває у нашій бібліотеці та справжнє диво, що живе у кожній бібліотеці – розумні, добрі, чудові книжки!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>