Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Інформаційно-творча година «Батькові поради»

День батька – щорічне  свято  на честь  татусів, що відзначається у багатьох країнах світу.

Вперше ідея наголосити на ролі батька у вихованні та долі кожної дитини прийшла на думку американці Сонорі Смарт. Свого часу після смерті матері батько зробив усе можливе, щоб вона та її п’ятеро братів і сестер були оточені турботою та любов’ю. І хоч у нас статусу офіційного це свято ще не отримало, та за традицією останніх років в Україні День батька святкують у третю неділю вересня. Ось і ми напередодні цієї події вирішили поспілкуватися з нашими читачами про їхніх дорогих татусів.

Година спілкування «Батькові поради» для учнів 2-б класу школи №16 перетворилася на живе та активне обговорення. Та це й зрозуміло, адже тато – людина особлива. Він – друг, порадник, помічник, вчитель, захисник і просто дорога і рідна людина. Діти з цікавістю слухали літературні твори, притчі з народної мудрості, де головним героєм є батько. А потім наперебій розповідали про своїх татусів, їхні захоплення. Були цього дня і оплески на честь батьків, адже вони з честю захищають нашу Батьківщину, а якщо треба, то можуть і косички заплести!

А насамкінець ми запропонували діткам створити колективний портрет-колаж «Наші татусі» , та, озброївшись крейдою, вирушили на подвір’я. І тепер наш тротуар прикрашають рибки, машинки, м’ячі, а ще – усміхнені обличчя, сподіваємося, щасливих родин!

Все на світі вміє тато:
Вміє довгий цвях забити,
Може борщ смачний зварити,
Вміє рибу він ловити,
Мамі дарувати квіти,
Запускати в небо зміїв…
Все на світі тато вміє!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>