Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Літературне турне «У мандри запрошує книга»

Всесвітній день книги та авторського права, який широко відзначається 23 квітня, щороку нагадує нам про значення та особливі можливості книги. Можна з впевненістю говорити, що свято це стосується кожного. Сьогодні неможливо уявити світ, в якому немає книги. Вона приходить до нас ще у дитинстві і супроводжує протягом всього життя. Саме книга здатна принести безліч позитивних емоцій, звеселити чи навпаки примусити замислитися, розкрити дивовижні таємниці буття, допомогти вчасною порадою чи підтримкою. Книзі ми завдячуємо тим, що й сьогодні можемо насолоджуватися шедеврами давньої літератури.

Літературне турне «У мандри запрошує книга» переросло у цикл цікавих та насичених заходів, головним героєм яких стала книга. Наші читачі мали змогу дізнатися чимало цікавої інформації з історії виникнення книги, про книги-рекордсмени та книги-ювіляри, відбулися читання та обговорення популярних літературних творів, веселі ігри та вікторини. Зокрема, було проведено літературний гід «Моя книга» для учнів 2-в класу школи №14, презентацію «З історії виникнення книги» для учнів 2-б класу школа №14, бібліотур «Книга вчора, сьогодні, завтра» для учнів 4-а класу школи №326, оформлено виставку-рекомендацію «Літературні «хіти» бібліотеки» та продовжено опитування-анкетування «Мої читацькі уподобання».

До канви заходів з популяризації книги можна віднести і гру-фантазію «Вигадай казку!» для учнів 2-а класу школи №326, що відбулася у нашій бібліотеці раніше. Захід відбувся в рамках Міжнародного конкурсу «Фестиваль без кордонів», що проходить під опікою Міжнародного благодійного фонду «INSHE ZHITTIA». Провела його координатор проекту та член журі Галина Каланчук, відома також як казкарка Джесіка Ланчук.

Сподіваємося, що наші читачі стануть ще більш відданими та вдумливими поціновувачами книжкових «смаколиків», адже, як влучно зазначив свого часу І. Франко:

«Книги – морська глибина,
Хто в них пірне аж до дна,
Той, хоч і труду мав досить,
Дивнії перли виносить.»

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>