Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Великодні мотиви

Великдень – день особливий для всіх. Це одне з найрадісніших свят, яке символізує початок нового життя.   В очікуванні найсвітлішого дня року ми разом з нашими юними читачами готувалися до того, щоб воно дійсно стало незабутнім. Адже для українців Великдень – основне річне свято і пов’язано воно не тільки з Воскресінням Бога, а і з воскресінням всієї природи.

Про традиції святкування, Великодні обряди, стародавні та новітні способи святкового декору йшлося впродовж наших заходів. Зокрема, було проведено етнографічно-пізнавальний калейдоскоп «Великодні традиції» для учнів 2-б класу школи №16, годину творчості «Магія писанки» для учнів 1-б класу школи №16 та майстер-клас «Великодні курчата» та творчу майстерню «Писанки-витинанки» для учасників дитячого лялькового театру «Сонечко»

А вже потім результати нашої спільної творчості знайшли своє місце на Писанковому дереві , що стало своєрідним привітанням для усіх, хто завітає до нашої бібліотеки.

Саме писанка в ці дні заслуговує на особливу увагу, бо це Великоднє диво є водночас оберегом та символом безкінечності Всесвіту, життя, любові і краси, весняного відродження. Наше святкове дерево прикрасили писанки-витинанки, розмальовки, писанки, оздоблені тканиною та папером, вив’язані, мереживні. А ще на ньому поселилися веселі пташенята, що радіють весні. Усе це – роботи наших творчих читачів та їхніх талановитих матусь, за що ми їм надзвичайно вдячні.

Святкового настрою, світлого та смачного свята бажаємо усім і кожному!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>