Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бенефіс книги Шарля Перро «Казки Матінки Гуски»

Міжнародний день дитячої книги, який за традицією відзначається 2 квітня, щороку нагадує нам про роль книги для розвитку дитини. Адже навіть зараз, не дивлячись на те, що практично в кожному домі є комп’ютер та телевізор, книга залишається незамінним другом та помічником, допомагає пізнати світ.

Щоб ще раз нагадати нашим читачам про роль книги в їхньому житті, ми влаштували не просто свято, а справжній бенефіс, а його героєм стала збірка казок Шарля Перро «Казки Матінки Гуски». Вона побачила світ 320 років тому, у 1697 році та стала одним з перших зразків літературної казки в світовій літературі і найпопулярнішим дитячим виданням упродовж століть. Шарль Перро за свого життя був відомий, як сановник і академік, адвокат, перший прикажчик міністра фінансів Франції Кольбера,   поет і публіцист. Працював він і над створенням «Всезагального словника французької мови». Його перу належать також робота «Великі люди Франції», різнопланові статті, книги, мемуари, поеми у віршах, багато поезій. А от сьогодні ми знаємо Шарля Перро, перш за все, завдяки казкам, які увійшли до золотої скарбниці літератури для дітей.

Захоплюючі розповіді про Попелюшку, Сплячу Красуню, Червону Шапочку, Кота у чоботях та багатьох інших героїв і сьогодні знаходять шляхи до дитячих сердець. Ми переконались у цьому під час проведення бенефісу книги «Казки Матінки Гуски», що відбулася у нашій бібліотеці за участі учнів 2-а класу школи №16. Діти з легкістю відгадували казки за ілюстраціями і з якимось особливим задоволенням ділились враженнями про найулюбленіші з них. А з якою увагою вони слухали розповідь про письменника та цікаві факти з історії написання казок легендарної книги!

Прагнучи познайомити наших читачів з менш відомими творами великого казкаря, ми запропонували їм своє «творіння», що сплели з уривків казок Шарля Перро. До нових вражень додалися і отриманні від голосного читання казки «Химерні бажання».

Гадаємо, що наш бенефіс вдався та мав успіх, адже багато дітей пішло додому, тримаючи у руках чарівні книги Шарля Перро.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>