Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Тиждень щасливого читання

Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який за традицією стартував по усій країні, у нашій бібліотеці стане тижнем щасливого читання. Саме до такого спільного рішення прийшли ми разом з нашими юними читачами, адже книга справді здатна подарувати відчуття щастя, та ще й коли попереду надзвичайно щаслива пора – канікули! Тож буде вдосталь часу для ігор, розваг, відпочинку та читання: корисного, пізнавального, захоплюючого, цікавого, непередбачуваного, веселого, радісного, безмежного і просто щасливого!

Шлях до книги, безумовно, починається з дитинства. Тому завдання дорослих – батьків, учителів, бібліотекарів – відкрити дитині дорогу до неймовірного книжкового світу, допомогти стати читачем у широкому розумінні цього слова, навчити читати творчо, ділитися своїми думками від прочитаного.

Один з найкращих методів – більше читати вголос хороших і цікавих книжок, розповідати, спонукати до обговорення та переосмислення прочитаного та почутого. Лише тоді дитина почне читати сама, коли їй сподобається почуте, прочитане іншим, коли воно викличе в неї глибокі переживання, – наголошував відомий педагог В. Сухомлинський. І саме книжка може стати надійним місточком, що здатен об ’єднати та зблизити батьків та дітей.

Тож, будуйте свої місточки порозуміння, творчого пізнання та неймовірних відкриттів. І все це вам подарує Книга!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>