Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бібліомарафон «Де живе щастя?»

20 березня – унікальна дата на нашому календарі. Адже саме цього дня, мабуть, найщасливіший день року – Міжнародний день щастя. До його святкування приєдналися і ми, запропонувавши нашим читачам бібліомарафон «Де живе щастя?». Його активними учасниками стали учні 4-б, 3-а та 3-б класів школи №14, а також усі, хто завітав цього дня до нашої бібліотеки.

Безумовно, прагнення до щастя є загальною потребою всіх людей.   Наш славетний земляк, мандрівний філософ Григорій Сковорода передбачав у досягненні щастя момент самопізнання і, навіть, самовиховання. У підґрунті щастя, на його думку, лежать душевність, сердечність, простота, скромність, уміння розуміти власні бажання. «Шукаємо щастя по країнах, століттях, а воно скрізь і завжди з нами, як риба в воді, так і ми у ньому, і воно біля нас шукає нас самих, – говорив Г.Сковорода. – Немає його ніде від того, що воно скрізь. Воно схоже до сонячного сяйва, відхили лише вхід у душу свою».

Бібліомарафон був наповнений цікавими та змістовними моментами спілкування: інтерактивні бесіди, тематичні читання, хвилинки радості та сміху. Та найбільше нашим учасникам сподобалося творити свої «рецепти» щастя. Серед них переважали усім зрозумілі та необхідні речі: здоров ’ я, любляча родина, вірні друзі, кохання, успіхи в навчанні, здійснення мрій. Виявляється, наше щастя завжди поруч і знайти його можна у найпростіших речах: розмовах з друзями, посмішках рідних чи читанні улюбленої книжки. Тож головне пам’ятати, що ми самі можемо створювати щастя і воно завжди поруч!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>