Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Шевченківський тиждень

Початок весни традиційно ознаменований Шевченківськими днями, пов’язаними з роковинами від народження та смерті Кобзаря. Поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч, національний герой та символ України. Саме таким ми знаємо Тараса Шевченка.

Мабуть, в Україні не знайдеться людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок його «Кобзаря». Навіть сьогодні, майже через півтора століття після смерті Шевченка його твори продовжують хвилювати, навчати, тривожити наші душі. В історичному ж розвитку України, та й світу загалом, Шевченко – явище незвичайне своїм місцем у літературі, мистецтві, культурі. Остап Вишня свого часу сказав: «Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!».

Про унікальність цієї людини та його творчої спадщини йшлося впродовж Шевченківського тижня, що відбувся в бібліотеці. Наші читачі взяли участь у кількох заходах. Зокрема, для учнів 3-а класу школи №14 було проведено пізнавально-літературний колаж «І мене в сім’ї великій…». Активними учасниками літературно-поетичної мозаїки «Починайте рідне слово зі сторінки «Кобзаря» стали учні 2-б класу школи №14. А учні 2-а класу школи №14 здійснили своєрідну віртуальну подорож «Сторінками та стежками Кобзаря». Окрім того було оформлено виставку-цитату «Думи мої, думи мої…» та ілюстративну виставку дитячих робіт «Шевченко очима дітей».

Програма заходів була насиченою та різноплановою: інтерактивні бесіди, читання творів та декламування віршів, презентація проекту «Відео-Кобзар». Шевченко зазвучав по-новому в музиці та переосмислений в сучасному мистецтві, а його слова «Борітеся – поборете!..» стали фактично гаслом сьогодення. Саме те, що Шевченко може бути і є сучасним стало лейтмотивом заходів. Сподіваємося, що нам вдалося донести цей меседж до розуму та сердець наших читачів.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>