Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

«Про кішку трішки»

Всесвітній день котів   традиційно відзначається в перший день весни. Не залишили поза увагою цю подію і ми, запропонувавши нашим читачам поближче познайомитися з цими милими пухнастиками. Пізнавально-розважальне асорті «Сірий котик сів на плотик» для учнів 1-Б класу школи №14 та бесіда-гра «Про кішку трішки» для учнів 1-В класу школи №16 були наповнені цікавою інформацією та веселими розвагами.

Калейдоскоп цікавинок з історії виникнення та приручення котів, про те, хто був їхніми предками, про досягнення котів-рекордсменів, про їхні можливості та особливості характеру. Наприклад, про те, що котик – тварина-іноходець, тобто під час руху спочатку крокують його обидві ліві, а потім обидві праві лапи. Така хода практично нечутна й гарантує швидкість та спритність. Малюнок на поверхні носа кота унікальний, як відбиток пальця людини, а хвіст допомагає йому тримати рівновагу. Разом з нашими читачами ми повчилися малювати котиків та влаштували справжню дискотеку під «котячі» пісеньки.

Майже усі дітки одноголосно заявили, що котики – їхні улюбленці, багато хто має такого милого пустуна вдома і фактично всі хотіли б стати власником цієї неперевершеної істоти. Дослідники ж стверджують, що зараз у світі існує більше 700 видів порід котів, а ще про те, що кіт став найпопулярнішою твариною у світі, обійшовши решту тварин. Тож Всесвітній день котів лише один з прив одів звернути особливу увагу на свого муркотика, вкотре його попестити чи побалувати. В сі коти без винятку по любля ю ть ласку і тепло та обов'язково подарують вам взамін своє приємне муркот іння та вірність.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>