Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Година памяті «Герої не вмирають!»

Герої не вмирають! Саме такими словами проводжали в останню путь загиблих у протистояннях під час Революції гідності. Більше сотні відважних та хоробрих полягли у мирний час в центрі української столиці, відстоюючи свою свободу та гідність, захищаючи майбутнє своїх дітей та країни. Не думаючи про героїзм, вони стали символом нескореності та довели, що Україна має гідне продовження та заслуговує на європейське визнання. Лише разом ми – сила, здатна здолати будь-які перешкоди.

Саме про це йшлася мова під час зустрічі з учнями 4-б класу школи №14. Нашим читачам ми запропонували разом порозмірковувати про те, що ж таке героїзм, мужність, яке їхнє місце в нашому сучасному житті. Було також презентовано нову книгу М.Кашницького «Герої далеких та близьких епох», що зафіксували подвиги наших співвітчизників з часів античності аж до Майдану.

Поетично-ілюстративний колаж «Небесна сотня в небо відлетіла…» додав нашій розмові особливого сприйняття. А завершилася зустріч хвилиною мовчання, якою за традицією прийнято вшановувати пам'ять загиблих героїв. Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України.

Небесна сотня в небо відлетіла,
Як відлітають в небо журавлі,
Земля без них, рідненьких, спустошіла,
Не плачте, наші рідні матері.
Тож, друзі, будемо ми пам’ятати
І щовесни журавликів стрічати.
Вони померли за нашу свободу,
Це – гордість нашого народу.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>