Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Уроки доброти в бібліотеці

Всесвітній день спонтанного прояву доброти, який за традицією відзначають 17 лютого – свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня добро, людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню «епідемією позитиву. Саме з таким закликом звернулися ми до своїх юних читачів, які завітали напередодні цього дня до нашої бібліотеки.

Бесіда-гра «Уроки доброти» для учнів 3-а класу школи №16 та пізнавальний мікс «Добро без меж» для учнів 3-б класу школи №16 були наповненні цікавими та особливими моментами. Наприклад, мовна хвилинка, де дітки тлумачили значення слова «доброта», підбирали синонімічний ряд та спільнокореневі слова. Запропонували ми потренуватися і у майстерності робити компліменти, ланцюжок яких надзвичайно захопив наших читачів. Компліментами діти обдаровували один-одного, а згодом просто «загорнули» в них своїх дорогих учителів.

Окрім того, були літературні читання, флешмоби і навіть всі разом ми зробили маленьку добру справу – нагодували цього холодного лютневого дня пташок зернятами. І зрозуміли, що н авіть така справа здатна принести купу позитивних емоцій. Робити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад, можна прибратися в квартирі у літньої людини, навести чистоту у дворі чи поряд з будинком, нагодувати бездомну тваринку, поступитися місцем у транспорті, сказати багато лагідних слів тому, кого любиш. Для таких справ не треба мати багато грошей, а ще не варто відкладати їх на потім. Адже творити добро може кожен, незалежно від віку чи матеріальних статків.

Добро – це універсальна мова,

завдяки якій люди з різних куточків планети

зможуть порозумітися одне з одним.  

Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте

вдячність того, хто цього справді потребує!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>