Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Пізнавально-творчий мікс «Якого кольору зима?»

Зима продовжує зачаровувати красою, х оч за вікном по-справжньому лютує лютий, ніби підтверджуючи свою назву. Тож чи має вона колір і який саме? Це ми і спробували з’ясувати та розбудити фантазію наших маленьких читачів, запропонувавши годину творчості «Намалюйте зиму!» учням 1-б класу школи №16 та літературно-пізнавальний калейдоскоп «Хто-хто в рукавичці живе?» учням 1-б класу школи №14.

Безумовно, першим, що спадає на думку і дорослим, і дітям є те, що зима біла та холодна. Та, розмірковуючи далі, дітки починали розуміти, що зима виграє безліччю кольорів , адже це пора чудових новорічно-різдвяних свят з яскравими вічнозеленими красунями-ялинками, різнокольоровими вогниками гірлянд у вікнах осель, родинними застіллями та подарунками. Сніжки, санчата, ковзани та лижі, сніг, який рипить під ногами, ніби повідомляючи лише тобі якусь таємницю, іній на деревах, що переливається всіма кольорами веселки. А ще мороз, який робить щічки червоними, а вікна – мереживними. Отже, зима справді неймовірно красива та неповторна.

Окрім того, звернули ми увагу і на те, що це пора, яка є особливою для звірів та птахів, які також, як і ми, мерзнуть, хворіють і тому потребують нашої допомоги, як ніколи. Літературні читання, загадки, калейдоскоп цікавих повідомлень про те, як зимують тваринки, хто спить, а кому морози не страшні також додали своїх «фарб» до колективного портрету зими-чарівниці та вкотре підтвердили слова М.Рильського:

Ой, весела в нас зима,
Веселішої нема, –
Грає срібними зірками,
В’ється синіми димками,
Снігом землю обійма.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>