Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Етикет-клас «Магія чарівних слів»

Січень – пора зимових холодів та веселих розваг, а ще це , як виявилося, надзвичайно «ввічливий» місяць, адже саме у перший місяць нового року ми відзначаємо трохи незвичні для нас свята – Всесвітній день «Спасибі» та Всесвітній день обіймів.

Ввічливість, порядність, людяність, доброта – риси, які не втрачають своєї привабливості протягом усієї історії людства. І, не дивлячись на успіхи прогресу та переваги новітніх технологій, бути порядною людиною – завжди на часі. Тож і ми вирішили йти в ногу з часом і провели ряд заходів з етичним забарвленням, а саме етикет-клас «Магія чарівних слів» для учнів 1-б класу школи№14 та літературну мозаїку «Школа ввічливості» для учнів 1-в класу школи №16.

Разом з дітками ми повторили правила Країни Ввічливості, згадали усім відомі чарівні слова, дізналися багато нового з традицій етикету інших країн, спробували на практиці застосувати знання та навички етикету, зокрема мовного та гостьового. І звичайно ж почитали та обговорили чимало літературних творів, які розповідають та спонукають думати про правила ввічливості, поведінки вдома та на вулиці, в колі друзів та на природі. Серед прочитаного були твори В.Сухомлинського, В.Осєєвої, В. Шкляра, І. Січовика, Ю.Тувім та інших літераторів. Усі вони прийшлися до смаку нашим читачам, які зробили висновок, що бути ввічливим – завжди модно!

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>