Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Етнографічне свято
«Вечорниці у бібліотечній світлиці»

Вечорниці – улюблений відпочинок українців, традиції якого не забулися з плином часу та не згубилися під впливом модних тенденцій сучасних вечірок. Якими ж були розваги наших пращурів, що до цього часу зберегли не абияку славу? Саме це ми і спробували відчути на собі, відтворивши атмосферу традиційних святкових українських вечорниць. А допомогли нам у цьому учні 3-б класу спеціалізованої школи № 16, які залюбки продемонстрували свої знання та творчі здібності.

За традицією вечорниці починалися з пізньої   осені  і тривали аж до початку   Великого посту. Буденні зібрання суміщали розваги з працею, та особливо до вподоби молоді були вечорниці святкові. Це й не дивно, адже можна було до схочу розважитися: жартувати, співати, танцювати. Переповідали казки та різні небилиці, випробовували вміння відгадувати загадки та ворожили.

Усе це було і в програмі наших бібліотечних вечорниць – вдосталь пісень, танців, розваг та, головне, – гарного настрою.

Задоволеними лишилися не лише артисти, а й гості свята – учні 2-б класу школи №14. А поки тривало святкове дійство, наше чарівне горнятко «зварило» для усіх присутніх передбачення, бо як же без традиційних вечорницьких ворожінь. Безумовно, усі вони були радісними та добрими. І нехай вони неодмінно збудуться!  

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>