Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

День Соборності

День Соборності, який за традицією відзначають 22 січня – один з найяскравіших моментів історії нашої держави. Саме цього дня 98 років тому було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою, що стало фактично першою спробою оголошення незалежності нашої держави.

Не оминули цю подію і ми: напередодні Дня Соборності разом з учнями 2-а класу школи №14 ми ще раз згадали ті події та їхнє значення для подальшої долі українського народу, адже ідея соборності стоїть сьогодні як ніколи гостро. На жаль, в світлі останніх подій на Сході України нам знову доводиться говорити про неподільність та соборність країни, а точніше відстоювати їх.

Літературно-історичний колаж «І обнялися береги одного вічного народу!», який ми запропонували для наших гостей, був насиченим та цікавим: історичний екскурс, літературні читання, вікторина. Приємно здивовані ми були обізнаністю та патріотичним налаштуванням наших юних читачів, які без будь-яких заохочень відразу взялися виконувати гімн України, знають та поважають традиції свого народу. Це продемонструвала гра-вікторина «Моя Вітчизна», яка також була в програмі цього дня. А завершився захід живим ланцюгом, який традиційно створюють, тримаючись за руки. Саме такий жест демонструє єдність народу, наголошує на тому, що лише разом ми – сила.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>