Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

ДАВАЙТЕ ЧИТАТИ РАЗОМ

Книга допомагає у навчанні й самовихованні, збагачує знання, народжує мрії і вчить як їх здійснити. Але виховати позитивне ставлення у дітей до читання книг у сучасному світі комп’ютерних технологій досить нелегко. Хоча у наш час, як ніколи, необхідно привернути дітей до книги, виховати у них повагу та шанобливе ставлення до неї, викликати бажання і необхідність читати.

У нашій бібліотеці вже не перший рік проходить ряд заходів, присвячених саме цій меті. Зокрема, в останні три роки у бібліотеці діє проект «Створимо націю читачів». Найважливішою складовою цього проекту є голосні читання книжок.

У цьому році, до 60-річчя нашої бібліотеки, ми виділили частину книг в окремий цикл «Ровесники» бібліотеки» Під час цих заходів ми будемо читати вголос книжки, які були опубліковані у рік заснування нашої бібліотеки, а саме у 1957 році.

У січні в рамках проекту «Створимо націю читачів» було проведено годину читання «Справжній майстер оповідання для дітей» для учнів 2-Б класу 14 школи та літературну мозаїку «Тисяча вікон і один журавель» для учнів 2-А школи №16 .

Діти слухали твори Івана Багмута «Шматок пирога» та Лариси Письменної «Золотогривий» так уважно, наче події, описані у творах відбувались тут у них на очах. Вони щиро переживали та співчували героям оповідань і одноголосно вирішили, що ці твори «дуже-дуже цікаві» і їх варто прочитати і іншим дітям.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>