Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Літературно-розважальна мозаїка
«Радість дарує улюблена книга»

Літературно-розважальна мозаїка «Радість дарує улюблена книга», що відбулася в стінах нашої бібліотеки, перетворилася на справжнє веселе свято. Та й привід є неабиякий, адже улюбленці не одного покоління читачів Крокодил Гена та Чебурашка – справжні ювіляри. Вже 50 років вони поруч з нами, дарують свою доброту, діляться турботою та теплом та примушують світитися наші очі радісними посмішками. А з’явилися вони завдяки нестримній фантазії Едуарда Успенського.

Перша книжка про Чебурашку «Крокодил Гена та його друзі» вийшла друком у 1966 році, згодом герої цієї історії ожили у мультфільмі «Крокодил Гена». Вони так сподобалися маленьким читачам і глядачам, що Едуард Успенський продовжив цю тему, створивши у різні роки повісті-казки, п’єси та сценарії, що стали продовженням пригод Чебурашки та Гени:   «Чебурашка йде до школи», «Бізнес крокодила Гени», «Крокодил Гена і грабіжники», «Відпустка крокодила Гени» та інші.

Усі ці веселі, у чомусь навіть парадоксальні книжки пронизані добром та надзвичайно послідовні в утвердженні ідеалів людяності. Та й уся творчість письменника, який став «батьком» багатьох улюблених героїв, згадайте хоча б дядю Федора, кота Матроскіна чи інших мешканців Простоквашино, виділяється невичерпним гумором та спрямована на розвиток дитячої фантазії та гри.
Ось і ми разом з учнями 1-б класу школи №14 не лише згадали наших «ювілярів», а й відчули справжню радість, яку може принести улюблена книга. Разом з дітками ми почитали, зробили арт-хвилинку, під час якої намалювали улюблених героїв. А потім вже за доброю звичкою наше фойє перетворилося на справжній танц-хол, бо як же не згадати незабутню пісеньку про те, що, на жаль, день народження буває лише раз на рік. І нехай маленький та кумедний Чебурашка разом із своїм вірним другом Геною сміливо крокують далі і дарують радість, усім хто відкриє сторінки веселих та добрих книг Е.Успенського.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>