Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Інформаційно-розважальний мікс «Дай лапу, друже!»

Інформаційно-розважальний мікс «Дай лапу, друже!» відбувся в нашій бібліотеці для учнів 2-б класу школи №14. Як відомо, в останній день осені відзначають Міжнародний день домашніх тварин. Ідея такого свята виникла ще у 1931 році на Міжнародному конгресі прихильників захисту природи, як привід нагадати усім про почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі і за домашніх улюбленців.

За традицією у цей день відбуваються різноманітні заходи: пікети на захист тварин від жорстокого поводження, флешмобі на підтримку створення притулку або клінік для тварин, виставки кішок і собак. Можливо, хтось дозволяє своєму улюбленцю робити все, що зазвичай є під забороною чи пригощає особливими смаколиками.

Ми ж просто запропонували нашим читачам розповісти про своїх улюбленців: пернатих, хвостатих, водоплавних, чотирипалих. А у відповідь побачили і почули просто шквал позитивних емоцій, з якими дітки ділилися, розповідаючи про своїх пухнастих друзів. Воно й не дивно, адже кожна тваринка має свій характер, свої особливості поведінки, уподобання. Вони дарують нам свою любов і вірність, щодня приносять радість спілкування. А ще – роблять нас добрішими, чуйними, небайдужими і відповідальними.

Калейдоскоп цікавинок про домашніх тварин, рухлива гра на знання тваринного світу «На землі, у воді, у повітрі», вікторина «Мій пухнастий друг» і навіть дискотека під улюблені пісні про тварин з кінофільмів та мультиків зробила наше свято радісним і водночас корисним. Адже всі разом ми зробили висновок про те, що головне не подарунки, а щоденна турбота про своїх домашніх улюбленців.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>