Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

День гарного настрою

З радісних посмішок та яскравого розмаїття святкових костюмів розпочався День гарного настрою у бібліотеці імені Саші Чекаліна для дітей. А допомогли нам створити його наші віддані читачі – учні 2-Б і 4-В класів школи № 14 та 4-Б класу школи №16. Усі разом ми вдосталь посміялися, розважилися, зарядилися позитивом і навіть порозмірковували над тим, що ж таке гарний настрій.

Свого часу в розпал холодної війни над цим задумалися і брати Майкл і Брайєн Маккомак, які зробили простий вчинок: відправили листи з привітаннями у всі кінці світу і просили адресата зробити це ж. Ця ідея була щиро підтримана усіма і саме відтоді щороку 21 листопада відзначається Всесвітній день привітань, радісних емоцій і гарного настрою.

Головний девіз нашого свята – створи собі настрій сам! І з цим завданням ми справилися на «відмінно». Калейдоскоп театральних імпровізацій на казкові теми від юних акторів 2-Б класу школи №14 розпочав святкову програму і, безперечно, прийшовся до душі всім. Естафету створення позитиву перейняли і учні 4-В класу, які просто надихнули козацьким запалом і настроєм всіх присутніх. Їхні козацькі забави підняли не тільки настрій, а й дух гостей.
Не обійшлося цього дня і без ігор. Веселі, рухливі, логічні, нові і трохи призабуті з часом, як, наприклад, «Зіпсований телефон» чи «Нісенітниця». До речі, одна з таких ігор прийшлася надзвичайно до смаку нашим читачам своєю простотою, адже для того щоб грати треба мати лише шашки  та  шахівницю. А за суттю вона споріднена з   більярдом   і особливо близька до таких ігор, як   шаффлборд,   крокінол,   пішнот.

Свято закінчилося, а ось гарний настрій залишився надовго.

Недаремно ж співають у пісеньці: поділися своєю посмішкою і вона неодмінно до тебе повернеться!

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>