Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бібліофреш «Свіженьке та смачненьке»

Бібліофреш «Свіженьке та смачненьке», який відбувся для учнів 4-Б класу школи №16 став приводом отримати справді «соковиту» порцію нових літературних вражень, адже сучасна дитяча книга є надзвичайно цікавою та різноманітною.

Діти познайомилися з новими книгами своїх улюблених письменників: Сашка Дерманського, Галини Пагутяк, Галини Малик, Всеволода Нестайка, Володимира Рутківського, Олександра Есаулова, Пауля Маара, Ізабель Абеді та інших. Чекала на них і чимала порція енциклопедичних знань.

        Хочемо зазначити, що подібні огляди нової літератури проводяться у нашій бібліотеці постійно. Окрім безпосереднього знайомства з книжками ми залучаємо читачів до спілкування, обговорення, застосовуючи елементи літературних ігор. Це завжди сприймається з задоволенням і сприяє популяризації бібліотечних ресурсів, розповсюдженню знань, формуванню культури і духовності.

Цього разу яскраві та захоплюючі книжкові новинки, неприхована зацікавленість наших читачів та враження від перевтілень самої бібліотеки наповнили бібліофреш особливим змістом та додали йому своєрідну «родзинку». Згодом усі охочі, а їх було справді багато, забрали нового книжкового «друга» додому. Ну що ж – смакуйте і приходьте за черговою порцією!

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>