Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Рекламна година книги «Іди по життю з книгою»

Рекламна година «Іди по життю з книгою» відбулася для учнів 1-Б класу школи №16, які першими завітали до нашої оновленої після ремонту бібліотеки. А яскраві кольори нового дизайну, сподіваємося, додали яскравих фарб і до вражень наших маленьких читачів.

То що ж таке книга в нашому житті? Яких лише порівнянь та епітетів не приміряла книжка до себе! Найулюбленішим є ствердження про те, що книга – джерело знань. Справді, скільки дивовижних таємниць та геніальних відкриттів, захоплюючих подорожей та неймовірних пригод помістилося на сторінках книжок. Книги хочуть віддати свої знання та емоції, вони як мудрі вчителі вчать творити добро, любити людей, поважати себе та інших. Саме за це ми їх і любимо.

Дітки з задоволенням поділилися своїми міркуваннями з приводу того, чим для них є книга, як треба читати та ставитися до неї, розповіли про свої улюблені казки, послухали цікаву інформацію про історію виникнення письменства та бібліотек. Гарного настрою додала і весела казкова вікторина «Впізнай героя», а також те, що відтепер всі вони стали нашими читачами.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>