Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Гра-подорож «Караван бібліотечних історій»

Гра-подорож «Караван бібліотечних історій» відбулася для учнів 6-7 класів школи-інтернату № 5 для дітей з вадами зору. Разом з нашими читачами ми спробували здійснити своєрідний екскурс не лише в минуле бібліотечної справи, а й заглянути в майбутнє.

Діти з захопленням дізналися про бібліотечні таємниці минулого, зокрема про історію найдавнішої клинописної бібліотеки Ашшурбаніпала в Ассірії, відомої Александрійської бібліотек и, де були зібрані рукописні книги античного світу. До речі, сьогодні на її місці споруджено надзвичайну сучасну бібліотеку «Александріна», одну з найвеличніших бібліотек світу, про які ми теж розповіли. Українцям теж є чим пишатися, адже Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського входить до десятки найбільших бібліотек світу, а слава про могутню бібліотеку Ярослава Мудрого до цього дня не згасла.

Легенди, загадки, калейдоскоп цікавих та дивних фактів з історії бібліотек наші слухачі сприймали з інтересом. А насамкінець всі разом зробили висновок, що не даремно в давнину бібліотеки називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі» і, не дивлячись на науково-технічний прогрес, вони такими і залишаються до сьогодні.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>