Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бібліомікс «Англійську вивчай – світ відкривай!»

Бібліотека ім. Саші Чекаліна для дітей провела ряд заходів в рамках кампанії з популяризації вивчення англійської мови, демонстрації ролі й можливостей бібліотек у вдосконаленні викладання та вивчення англійської мови.

Як відомо, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Англійська мова – одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова більш ніж 60 держав, серед яких Велика Британія, США, Ірландія, Австралія. Англійська мова має один з найширших словникових запасів: близько 250 тисяч слів. Окрім того, це мова, яку знають як другу нерідну близько 350 млн. людей.

Дні англійської мови, що пройшли в бібліотеці, були спрямовані на формування розуміння важливості вивчення іноземної мови, створення можливості для самостійного навчання, а також продемонстрували, що вивчати англійську – весело та легко.

Своїм юним читачам ми запропонували виставку-гру «Англійську вивчай—світ відкривай!», перегляди англомовної літератури для різних вікових категорій, презентації нових англомовних книг серії «Читай вільно – живи стильно!». Було також виділено спеціальну полицю, де зібрано літературу для тих, хто добре володіє мовою.

Сподіваємося, що під час ознайомлення з презентованими матеріалами наші відвідувачі, серед яких багато учнів спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов №14 та №16, зможуть поповнити свій словниковий запас, опанувати нові вирази. А літні канікули для них пройдуть не лише весело, а й з користю.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>