Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бібліокешинг «Ходили діти до книжок, заглядали в каталог»

Бібліокешинг, гра з пошуку бібліотечних «скарбів», відбулася у бібліотеці ім. Саші Чекаліна для дітей для учнів 3-б класу школи №16.

Гратися – завжди весело та цікаво. А у нашому випадку – ще й корисно. Адже для того, щоб дістатися до бібліотечних скарбів треба багато чого знати. Ми переконані, що наші читачі – ерудовані та обізнані, та все ж запропонували їм згадати чи відкрити для себе цікаві факти з життя книжок та бібліотеки. З неприхованим інтересом діти слухали інформацію про історію письменства, виникнення бібліотек, цікаві факти про книги-рекордсмени. Ознайомилися ми й з принципами роботи з каталогом, його картками. У нашій бібліотеці він персона надзвичайно поважна, не просто каталог, а Каталог Каталогович, бо як маяк у морі, вказує вірний шлях до знань. Ми навіть запропонували читачам створити свої домашні каталоги. А потім поринули у світ гри.

Діти розбилися на дві команди, за їхнім бажанням – дівчата проти хлопців, та взялися до розв’язування завдань, що були зашифровані у заздалегідь приготовлених та прихованих загадках. Робота закипіла з неприхованим азартом, та, безперечно, увінчалася успіхом: з завданнями справилися майже одночасно обидві команди. А «скарби» знайшлися неподалік, у всім вже знайомому ящичку бібліотечного каталогу.

Як нагорода – всі поласували смачними цукерками і навіть не захотіли розходитися, а вимагали продовження цікавих історій. Ми ж тільки раді з таких пропозицій і чекаємо на нові зустрічі з нашими читачами.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>