Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Година творчості «Світ неймовірних пригод»

1 червня увесь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Ми завжди раді бачити наших юних читачів у стінах бібліотеки ім. С.Чекаліна для дітей, але цього дня – особливо. Адже є привід привітати їх і з цим святом, і з початком літніх канікул. Попереду – море вражень та безліч пригод. Чому б не почати їх відлік вже сьогодні?!

Ось ми і поринули у цей світ неймовірних пригод за допомогою книг-ювілярів 2016 року. Як відомо, всі мають свій день народження, навіть книжки. Наші читачі, не приховуючи здивування, дізналися, що, наприклад, цього року «Мандрам Гуллівера» Д.Свіфта вже 290 років, «Білому іклу» Джека Лондона – 110, Буратіно О.Толстого веселить нас протягом 80 років, а Чебурашка та Крокодил Гена стали улюбленцями завдяки фантазії Е.Успенського 50 років тому.

Та на особливу увагу цього дня заслужив фантазер і добряк Вінні-Пух, який теж може пишатися своїм поважним віком – 90-річчям. Діти з інтересом дізналися про те, що ведмежа Вінні отримало своє ім 'я від однієї з улюблених іграшок сина письменника А.Мілна – Крістофера Робіна, який теж став одним з головних героїв твору. У свою ж чергу плюшевий ведмедик Вінні-Пух був названий на честь ведмедиці Вінніпег, що жила в лондонському зоопарку у двадцятих роках минулого століття. Вона потрапила туди з Канади, з околиць міста Вінніпег, як живий талісман Канадського армійського ветеринарного корпусу та полюбилася не лише лондонцям.

Годину творчості за книгою А.Мілна «Вінні-Пух та його друзі» з циклу заходів «Як гарно, що на світі є такі книжки» за книгами – ювілярами 2016 року ми й запропонували нашим читачам 1 червня. Та це й не випадково, адже ця дивовижна історія, яка стала улюбленицею не лише сучасних дітлахів, а й їхніх батьків та бабусь-дідусів справді наповнена духом щасливого дитинства. У ній немає негативних персонажів, є лише магія добра та фантазії. Тож ми всі разом пофантазували, ще й смаколиками поласували.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>