Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бібліотечний десант

Наприкінці навчального року фахівці бібліотеки ім. Саші Чекаліна для дітей здійснили бібліотечний десант, відвідавши вихованців школи-садка «Родзинка», які є нашими читачами. Бібліотекарі розповіли про свою роботу та запросили дітей у дивовижний дім, де живуть книжки. А темою для спілкування став казковий світ квітів. Для учнів 3-4 класів було проведено літературно-екологічний круїз «Квіти – очі землі», а учні 1-2 класів здійснили бібліоподорож «Диво, наповнене барвами». Заходи було проведено з застосуванням засобів мультимедіа.

Діти з інтересом ознайомилися з матеріалами презентації, почули легенди, міфи та казки, героями яких є квіти, дізналися багато цікавого з їхньої історії. Наприклад, хоча б про те, що саме в травневі дні в стародавньому Римі відбувалися великі народні гулянняна честь богині квітів Флори, які називались флораліями. Люди щедро прикрашали себе та домашніх тварин квітами, гірляндами, жінки одягали сукні, майстерно зроблені з різноманітних квіток. А ось за одну цибулинку звичного для всіх нас тюльпану колись платили, як за 2 воза пшениці чи 4-х відгодованих биків. А в центрі Амстердама досі стоїть великий добротний будинок, куплений всього за 3 цибулини тюльпана. Віддавна квіти були для людини символом її почуттів та думок. Існує навіть ціла наука тлумачення мови квітів, за допомогою якої можна висловити свої почуття. Ось такий він, дивовижний світ квітів.

Діти з задоволенням взяли участь у колективних читаннях вголос, обговореннях і навіть насамкінець закружляли у ритмі неперевершеного «Вальсу квітів» П.І.Чайковського. І звичайно ж погодилися з тим, що квіти – одне з найпрекрасніших творінь природи. Це наші справжні супутники – ніжні, чарівні, хвилюючі. Вони усюди – на клумбах, на одязі, на полотнах живописців, на вишитих рушниках. Квіти – наші обереги, окраса життя, символи української землі, історія нашого народу.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>