Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Цикл заходів «Ніколи знову»

Війна – це завжди горе, сльози і втрати, а ще – людська пам'ять і віра у те, що подібне не повинно повторитися знову.

«Ніколи знову» – основний лейтмотив заходів, присвячених дням пам'яті жертвам Другої світової війни, що відбулися у бібліотеці ім. С.Чекаліна для дітей. Однойменна виставка-ілюстрація була оформлена співробітниками бібліотеки, містить чимало змістовної інформації і викликала неабиякий інтерес у читачів. Окрім того, було проведено літературно-патріотичний колаж «Тихі зорі вічної пам’яті» для учнів 3-го класу школи №326, а також відбулася прем’єра книги Р.Романишина та А.Лесіна «Війна, що змінила Рондо» для учнів 1-Б класу школи №14.

Діти з неабияким інтересом слухали та обговорювали інформацію про героїчні події тих далеких часів, внесок наших співвітчизників у перемогу над нацизмом. Адже у країнці боролися проти Гітлера та його союзників у арміях Польщі та СРСР, Канади і Франції, Сполучених Штатів Америки та Чехословаччини, на фронтах Європи, Азії, Тихому та Атлантичному океанах.

Українець Олексій Берест був одним з тих, хто встановив радянський прапор над Рейхстагом у Берліні, а українець Майкл Стренк – одним із 6 морських піхотинців, що підняли прапор Сполучених Штатів над Іводзимою. Загалом у Другій світовій війні українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті.

І червоний мак, ніби скроплений кров ' ю героїв, як символ вічної пам' яті ще раз нагадує нам про те, що подібне не повинно повторитися і ми всі у відповіді за майбутнє.


 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>