Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Бібліофорсаж «Академія маленького пішохода»

Проблема безпеки на дорогах надзвичайно актуальна практично у всіх країнах світу. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щороку у світі через дорожньо-транспортні пригоди гинуть більше 1 млн. осіб, а рівень травматизму постійно зростає. Саме через таку сумну тенденцію Генеральна Асамблея ООН проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки руху.

У рамках роботи з формування у дітей вміння та навичок свідомо дотримуватися правил дорожнього руху у бібліотеці ім. Саші Чекаліна для дітей для учнів 1-А класу школи №14 було проведено бібліофорсаж.

Бібліофорсаж «Академія маленького пішохода» містив у собі кілька дієвих форм співпраці з нашими юними читачами. Зокрема, інтерактивна бесіда «Школа пішохідних наук» була спрямована на повторення правил дорожнього руху, розширення знань про такі поняття як дорога, перехрестя, дорожня розмітка, пішохідний перехід, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.

Історичний калейдоскоп «Малюнки на дорогах» ознайомив дітей з цікавими фактами виникнення та удосконалення правил руху, що несуть свої початки ще з давніх часів .

Вікторина «Безпечна дорога» закріпила та систематизува ла знання з правил дорожнього руху. А гра «Вулиця вимагає до себе поваги» була спрямована на розвиток логічного мислення, культури спілкування один з одним , формування розуміння власної відповідальності за безпеку на дорозі.
А насамкінець наші читачі зробили «творчу зупинку», де з неабияким інтересом розробили та намалювали власне бачення безпеки руху й знаків, що її регулюють.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>