Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Тиждень здоров’я «Бути здоровим – здорово!»

Здоров ’я – безцінний дар, що дає людині природа. Та воно не існує саме по собі, а потребує нашої уваги та турботи протягом усього життя.

Саме для того, щоб зрозуміти цю істину в бібліотеці імені С.Чекаліна для дітей було проведено ряд заходів в рамках Тижня здоров’я «Бути здоровим – здорово!» : день інформації «Як дитина забавляється, так їй і здоров’я усміхається», бесіду-діалог «Як прожити довго молодим і здоровим» та гру-тренінг «Малятко-здоров’ятко». Участь у заходах взяли учні 1-9 класів шкіл № 14 та №16.
Безумовно, гарне самопочуття – запорука чудового настрою, цікавих ідей та нових звершень. Але що ж робити, аби хвороби та віруси забули й думати про вас? Правильно і раціонально харчуватися, намагатися дотримуватися режиму та активно відпочивати. На противагу сидінню в соціальних мережах та за комп ’ютерними іграми обирати прогулянки парком, вік-енди за містом, велопробіжки та походи. А ще пам’ятати про те, що людина – це частина природи, тож наше здоров ’я залежить ще й від здоров ’я природи.

Насиченою та різноманітною була програма заходів: бесіди, літературні читання, вікторини, ігри, загадки, весела і незвична зарядка. Наші читачі стали активними співрозмовниками, з інтересом згадали старі перевірені принципи здорового способу життя та, сподіваємося, дізналися багато нового та корисного для себе.

А ще ми запропонували «профілактичну сміхотерапію», адже, як відомо, сміх покращує та продовжує наше життя. Аналітики підрахували, що 10 хвилин нестримного сміху можуть замінити півгодини тренувань у спортзалі, а якщо сміятися 17 хвилин щодня, то можна продовжити собі життя на цілий рік.

Тож смійтеся на здоров ’ я та не забувайте, що бути здоровим – здорово!

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>