Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Міжнародний день дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги ось уже 49 років поспіль, починаючи з 1967 року, 2 квітня, в день народження видатного данського письменника - казкаря Ганса Крістіана Андерсена, відзначає увесь світ.
В рамках святкування Міжнародного дня дитячої книги в стінах бібліотеки ім. Саші Чекаліна для дітей було проведено ряд заходів: літературний глобус «В пам’яті дитинства назавжди», зустріч – дискусію «Ти не один, коли є книга», літературний калейдоскоп «Скарбниця казкарів світу. Г.Х.Андерсен» та гру – подорож «Перлини світової літератури». Їх учасниками стали учні 1 – 6 класів шкіл № 16 і 14 та школи - інтернату №5 для дітей з вадами зору. Спілкування з дітьми було спрямоване на популяризацію книги, прищеплення до неї любові і шани та бажання читати.
Програма заходів була різноманітною та захоплюючою: ляльковий театр, літературні читання, вікторини, бесіди, ігри. Разом з дітками бібліотекарі намагалися створити портрет Її Величності Книги. Адже дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці. Безумовно, книга, яка створена саме для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини.
Та головним героєм, безперечно, став великий казкар Ганс Крістіан Андерсен. Наші маленькі читачі здійснили захоплюючу мандрівку по його казках, дізналися багато цікавих фактів з життя та творчості неперевершеного письменника, а ще про те, що саме в день його народження відбувається і урочиста церемонія нагородження найкращих дитячих письменників та художників премією, яка носить його ім’я. Цього року ми відзначаємо її 60-річчя. Серед нагороджених Почесними дипломами Міжнародної премії ім.Андерсена та внесених до Почесного списку є також і наші співвітчизники та улюбленці дітей Всеволод Нестайко та Богдан Чалий.
Міжнародна премія ім. Андерсена була заснована з ініціативи видатної культурної діячки Йєлли Лепман. ЇЇ слова : «Дайте дітям книги, і ви дасте їм крила» - дійсно стали крилатими.
Сподіваємося, що читачі нашої бібліотеки справді відчувають ці крила добра, знань та натхнення.

 

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>