Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Відкриття виставки незрячої української художниці Ірини Бородюк

1 березня 2016 року у бібліотеці ім. Саші Чекаліна для дітей відбулась зустріч незрячої української художниці Ірини Миколаївни Бородюк з учнями 3-Б класу 16 школи. Ми запросили майстриню на відкриття її персональної виставки, влаштованої у нашій бібліотеці.

З великою радістю прийняла вона наше запрошення, адже зустріч з дітьми для неї – це можливість зачепити їх душу, долучити до світу прекрасного, викликати бажання зробити щось власними руками.

Наше спілкування пройшло у теплій, дружній атмосфері. Діти уважно слухали її розповідь про те, як вона створювала свої роботи. Майстриня охоче та докладно відповідала на питання дітей.

Ірина Миколаївна Бородюк взяла участь у 33 виставках, з яких 12 персональних. Вона створила більш ніж три сотні картин, серед яких квіткові композиції, ілюстрації до пісень та художніх творів, інтерпретація біблійних сюжетів. У нашій бібліотеці на виставці представлена «казкова серія». Саме з неї і почався творчий шлях худонжиці.

Майстриня втратила зір, але створює полотна, які не кожному здоровому майстру під силу. Усі її роботи випромінюють тепло, позитивну енергію та життєдайність.

Ми маємо надію, що ця виставка подарує радість та справжнє задоволення багатьом нашим читачам.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>