Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Літературне ралі «Книжки його уже багато літ з захопленням читає світ»

Редьярд Кіплінг. Всесвітньовідомий англійський письменник, автор романів, оповідань, поезій, лауреат Нобелівської премії… Але відомий, перш за все – своїми творами для дітей. Його чудові казки належать до тих книжок, які ми читаємо у дитинстві, а потім, став дорослими, читаємо своїм дітям.
У бібліотеці ім. Саші Чекаліна для дітей до 150-річчя від дня народження видатного англійського поета, письменника, журналіста та критика Джозефа Редьярда Кіплінга для учнів 1-А класу 16 школи було проведено літературне ралі «Книжки його уже багато літ з захопленням читає світ».
Наша дорога проходила по казковій країні. Перша зупинка відбулася у маєтку, де мешкав чаклун Мелкампот. Цей маг любить розповіді про відомих людей. Щоб задовольнити його цікавість, завідуюча бібліотекою розповіла йому про Р.Кіплінга. Але маг не відпустив нас одразу, він перевірив, чи уважно діти слухали розповідь.
Наступною зупинкою була резиденція королеви Ізабелли. Її Високість дуже полюбляє різні цікаві історії. І тоді діти вирішили розповісти їй за допомогою ілюстрацій казку «Мауглі».
Останньою зупинкою подорожі став замок барона Владислава. Він попросив свого бібліотекаря Корнеліуса розважити дітей. Діти почули уривки з книжки «Казки просто так», до якої Кіплінг сам намалював ілюстрації.
Під час повернення до бібліотеки, діти ділились враженнями про почуте.

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>