Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

День Бібліографії «Мова – серце народу»

Наш книжковий простір все більше нагадує безкрайній океан,

у якому дуже легко «потонути» навіть людині, яка непогано підготовлена. Тому одне з головних завдань бібліотекаря – навчити юного читача орієнтуватися у великому морі літератури. Велику допомогу у формуванні інформаційно - бібліографічної культури школярів надають бібліографічні посібники та прикнижкова бібліографія. З метою допомогти дітям орієнтуватися у строкатому книжковому світі, сприяти навчанню, самовихованню, самоосвіті, формуванню читацької культури та розвитку творчого потенціалу особистості у бібліотеці ім. С.Чекаліна для дітей у листопаді було проведено День Бібліографії «Мова – серце народу».

Першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею, тихою казкою дитина пізнає багато нових слів, звучних та красивих: сонечко, джерело, соловейко... Усе починається зі слова, а отже, з рідної материнської мови.

Цей День Бібліографії ми присвятили Дню української писемності та мови.

Наш захід включив у себе багато цікавого, зокрема: книжкові виставки «Твій друг – бібліографія», «Коштовний скарб народу» (за бібліографічними покажчиками), тематичні полиці та викладки літератури «Відкрий для себе бібліографію», «Тобі розкаже про книгу анотація», а також бесіди, бібліографічні огляди біля них і бібліотечні хвилинки «Твій помічник – систематичний каталог».

Для дітей 8 – 9 років також було проведено:

- казкову мандрівку «Як бібліотекар з бібліографією рятували чарівника від нудьги»,

- поетично – ігрову мозаїку «Кую, кую чобіток»,

- літературно – бібліографічний калейдоскоп «Майстер дитячого гумору – Грицько Бойко».
У цей день діти і розважились, і дізнались багато нового та повчального.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 
 
return_links(); ?>