Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

Цикл заходів до Дня захистника України

В усі часи український народ шанував своїх захисників, адже захист своєї Вітчизни справа свята. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

У Зверненні до народу 14 жовтня 2014 року Глава держави зазначив: «Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Цим зумовлено моє рішення встановити День захисника України саме 14 жовтня, який має стати святковим для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. Вважаю, що на Покрову слід вшановувати пам’ять і тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога».

До цього знаменного Дня, працівники бібліотеки ім. Саші Чекаліна для дітей протягом місяця провели багато різноманітних заходів.


У бібліотеці діє виставка – інсталяція «Сила нескорених». Вона користується неабиякою увагою наших читачів, адже на ній представлено книги, листівки з зображенням клейнодів України та речі бійця. який захищав свою Батьківщину в зоні АТО.

У бібліотеці було проведено огляди літератури, інформаційні калейдоскопи та бесіди біля виставки для дітей усіх вікових груп та патріотичний колаж «Шануємо. Любимо. Пам’ятаємо» для учнів 3-Б класу 16 школи. Діти дізнались багато нової та цікавої інформації. Під час патріотичного колажу було проведено бесіду - діалог «День захисника України», хвилинку народознавства «14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці» та історичний калейдоскоп «Українське козацтво».

Здавна українці повинні були відстоювати права на вільне існування, адже на нашу щедру і багату землю частенько зазіхали вороги. Саме козаки захищали кордони нашої держави від нападів турків, татар, ляхів. Сьогодні ми, нащадки славних козаків, розуміємо, який великий внесок вони зробили у розвиток освіти і культури. Протягом кількох століть українські козаки захищали не лише власні інтереси, а й інтереси інших країн: козацькі загони були бажаною підмогою і у польському, і у французькому війську.

Славетним боям і походам козаків, їх сміливості, відвазі й винахідливості була присвячена історична мандрівка «У віках жити вам, лицарі Вкраїни», яку було проведено для учнів 3 – 5 класів у приміщенні школи – інтернату №5 для дітей з вадами зору.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>