Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

День музики

Музика оточує людину з давніх часів. Здається, що немає у світі людини, яка б байдуже ставилася до її чарівних звуків, адже в них втілено все світле, добре і вічне.

З метою розширення уявлення дітей про прекрасний та дивовижний світ цього неповторного виду мистецтва в бібліотеці імені Саші Чекаліна для дітей 11 червня 2015 року з використанням мультимедійних засобів для учнів 1 – 3 та 4 – 5 класів з літнього оздоровчого табору «Дзвінок надії 2015», який організовано у школі № 14, було проведено День музики.

Хвилинки «З історії музики», пізнавальні мозаїки «Музичні вподобання рослинного та тваринного світу» допомогли дітям дізнатися багато цікавого та несподіваного.

Учні отримали незабутні враження від музики, яка звучала під час мандрівок за творами Баха, Ревуцького, Лисенка, Шопена, Огинського, Чайковського, Хачатуряна…

Відеоряд допомагав більш емоційному сприйняттю чаруючих звуків.

Літературно – музичний калейдоскоп «Лебедине озеро» - перлина світового балету» викликав у дітей багато емоцій та запитань.

Діти 1 – 3 класів з задоволенням прослухали уривок з казки К.І.Чуковського «Лікар Айболить».

Але, напевно, найбільш присутніх захопила музична вікторина за уривками з балетів «Лікар Айболить», «Білосніжка та семеро гномів», «Попелюшка» та «Пригоди Чіполліно».

Завершували ми наші зустрічі запрошенням до танцю.

Усі бажаючі мали можливість закружляти на імпровізованих танцювальних майданчиках.

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>