Про бібліотеку
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Творчість наших читачів
 
 
 
 
 
 
 
  Пошта
   
   
   

День казки

Казка дивує, приваблює, захоплює. Вона являє собою своєрідний сплав життєвого досвіду і мрій, реальності й вимислу. Часто перші кроки до світу прекрасного маленька людина робить саме завдяки їй.

Великий український поет і письменник І. Франко писав: «Оті простенькі сільські байки, як дрібні, тонкі корінчики, вкорінюють в нашій душі любов до рідного слова, його краси, простоти і чарівної милозвучності. Тисячі речей у житті забудете, а тих хвиль, коли вам люба мама чи бабуся оповідала байки, не забудете до смерті».

5 червня 2015 року в бібліотеку імені Саші Чекаліна для дітей на День казки завітали учні 1 – 3 та 4 - 5 класів з літнього оздоровчого табору «Дзвінок надії 2015», який організовано у 14 школі.

Бібліотекарі приготували дітям багато різноманітних театралізованих заходів: бесіду - діалог «Читати – це модно», мандрівку «Подорож в історію казки», вікторинку - плутанинку «Відгадай героя», музичну гру «З якої казки пісня?», мініатюри «Казки переплуталися», мозковий штурм «Чи знаєте ви казки?» та години тихого читання «На сторінках улюблених казок».

 

 

 

© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ

 

 

return_links(); ?>